Hallássérültek XXXVI. Borbély Sándor Országos Tanulmányi Versenye

2018. május 17-18.

Hallássérültek XXXVI. Borbély Sándor Országos Tanulmányi Versenyének eredményei a 2017/2018-es tanévben.

  • A) Komplex anyanyelvi készségek tantárgy (3. évfolyam)

Nagyothalló tanulók versenye

I. helyezett: Rácz Kevi Orsolya

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Váradi Viktória

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Tamás Istvánné

III. helyezett: Jablonszki Rudolf

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Tamás Istvánné

Siket tanulók versenye

I. helyezett: Urbán Melitta

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Kenesei Krisztina

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

III. helyezett: Geletey Sámuel

Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Csernik Edina

Integrált tanulók versenye

I. helyezett: Gál Zalán

Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Dér Tünde

II. helyezett: Bódi Péter

Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Felkészítő tanár: Matuz Éva

III. helyezett: Józsa Ádám

Vadaskert Általános Iskola, Budapest

Felkészítő tanár: Földi Dóra

  • B) Matematika tantárgy (5. évfolyam)

Nagyothalló tanulók versenye

I. helyezett: Kovács Dániel

Egri Mlinkó István EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Eger

Felkészítő tanár: Dudásné Móger Éva

II. helyezett: Simon Teréz

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Török Rita

III. helyezett: Mesztegnyei Levente

Somogy Megyei Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, és Kollégium, Kaposvár

Felkészítő tanár: Szabó János

Siket tanulók versenye

I. helyezett: Váradi Szilvia

Egri Mlinkó István EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Eger

Felkészítő tanár: Dudásné Móger Éva

II. helyezett: Iola Pamela

Somogy Megyei Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, és Kollégium, Kaposvár

Felkészítő tanár: Szabó János

III. helyezett: Fábián Tímea

Somogy Megyei Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, és Kollégium, Kaposvár

Felkészítő tanár: Szabó János

  • C) Komplex anyanyelvi ismeretek tantárgy (7-8. évfolyam)

Nagyothalló tanulók versenye

I. helyezett: Rostás Márkó

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Nánási Erzsébet, Varga Katalin

II. helyezett: Boros Adrienn Kamilla

Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Szabó Csilla

III. helyezett: Barczi Ramóna

Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Szabó Csilla

Siket tanulók versenye

I. helyezett: Rácz Kevi Tamás

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Nusserné Mendler Erzsébet

II. helyezett: Suliman Patrik

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Nánási Erzsébet, Varga Katalin

III. helyezett: Ács Antal Bence

Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Fórizs Lászlóné

Integrált tanulók versenye

I. helyezett: Gaál Zsófia

Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola

Felkészítő tanár: Gadó Benedek

II. helyezett: Balogh Csenge

Újpesti Károlyi István Általános Iskola

Felkészítő tanár: Kiss Orsolya

III. helyezett: Bimbó Szabolcs

Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós

Felkészítő tanár: Bodó Judit, Vallyon Nikolett

  • D) Komplex természeti ismeretek tantárgy (7. évfolyam)

Nagyothalló - siket tanulók versenye

I. helyezett: Suliman Patrik

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Nánási Erzsébet, Varga Katalin

II. helyezett: Rostás Márkó

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanár: Nánási Erzsébet, Varga Katalin

III. helyezett megosztva: Glonczi Vivien, Fazekas Laura

Egri Mlinkó István EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Eger

Felkészítő tanár: Cseh Sándorné

  • E) Komplex természeti ismeretek tantárgy (8. évfolyam)

Nagyothalló - siket tanulók versenye

I. helyezett: Rácz Kevi Tamás

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Apáthy Marianna

II. helyezett: Kovács Kamilla Brigitta

Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Lukácsi Szilvia

III. helyezett: Döbrentei Dániel

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és EGYMI , Szeged

Felkészítő tanár: Apáthy Marianna

Nyomtatás