XXXII. Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékverseny

2018. február 22-23.

A hallássérült tanulók XXXII. Hanyvári Pál Kommunikációs Emlékversenyének helyezettjei a 2017/2018-as tanévben.

Siket tanulók versenye (2-4. évfolyam)

  • A) Szájról olvasás kategória

I. helyezett: Tar Koppány

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Varga Dorottya

Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma, Budapest

Felkészítő tanár: Molnárné Hegedűs Alexandra

  • B) Szövegértelmezés kategória

I. helyezett: Rácz Kevi Orsolya

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Kárpáti Előd

Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Nyirati Katalin

III. helyezett: Zsiborács Bora

Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma, Budapest

Felkészítő tanár: Csernik Edina

Nagyothalló tanulók versenye (2-4. évfolyam)

  • A) Szájról olvasás kategória

I. helyezett: Kolompár Noémi

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Forgács Panna

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanárai: Dr. Bacsóné Varga Nóra; Móricz Andrea; Menyhárt Józsefné

III. helyezett: Bódizs Anna

Cházár András EGYMI Kollégium és Gyermekotthon, Vác

Felkészítő tanár: Sógor Zsuzsanna

  • B) Szövegértelmezés kategória

I. helyezett: Kapaló Krisztián

Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, EGYMI és Kollégium, Budapest

Felkészítő tanár: Némethné Szelle Krisztina

II. helyezett: Tilinkó Kincső

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

III. helyezett: Varga Benjamin

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Felkészítő tanárai: Kovácsné Siffer Anna, Várhalmi Orsolya

Integráltan tanuló siket vagy nagyothalló tanulók versenye (2-4. évfolyam)

  • A) Szájról olvasás kategória

I. helyezett: Süveges János

Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Győr

Felkészítő tanárok: Nagyné Fekete Katalin

II. helyezett: Vugodits Natália

Tóth Antal EGYMI, Sopron

Felkészítő tanár: Völker Aglája

III. helyezett: Bakos Emília

Kodály Zoltán Általános Iskola, Győr

Felkészítő tanárok: Horváthné Tóth Anikó

  • B) Szövegértelmezés kategória

I. helyezett: Sváb-Kovács Zoltán

Lakiteleki Eötvös Lóránd Általános Iskola, Szeged

Felkészítő tanár: Fodorné Czókoly Tímea

II. helyezett: Kovács Barnabás

Petőfi Sándor Általános Iskola, Győr

Felkészítő tanár: Andráska Judit

III. helyezett: Kozák Viktória

Tóth Antal EGYMI, Sopron

Felkészítő tanár: Völker Aglája

Összesített csapatverseny (szájról olvasás + szövegértelmezés)

1.) Siketek csapatai

I. helyezett:

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

II. helyezett:

Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma, Budapest

2.) Nagyothallók csapatai

I. helyezett:

Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium, Szeged

II. helyezett:

Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium, Debrecen

Nyomtatás