XLIII. Országos Komplex Tanulmányi Verseny (a tanulásban akadályozott tanulók részére)

2018. június 1-2.

A tanulásban akadályozott tanulók XLII. Országos Komplex Tanulmányi Versenyének eredményei a 2017/2018-as tanévben.

Csapatverseny

I. helyezett csapat

Péceli Integrált Oktatási Központ Általános Iskola és Gimnázium

Csapattagok: Budai Márk 6. évfolyam, Fazakas Botond 7. évfolyam, Kanalas Krisztofer Gyula 7. évfolyam, Kuharszky Bálint 7. évfolyam

Felkészítő tanárok: Balogh Eszter, Bokor Eszter, Kissné Nagy Júlia, Pércsi-Szemes Rita

II. helyezett csapat

Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye

Csapattagok: Bánfai Ákos 7. évfolyam, Kovács Zsolt Viktor 7. évfolyam, Szován Szabolcs Rómeó 7. évfolyam, Orsós Tamás 6. évfolyam

Felkészítő tanárok: Kásáné Nagy Ágnes, Szabó Hajnalka, Várkonyi Mónika, Pichler Tamásné

III. helyezett csapat

Bajai EGYMI Általános Iskola

Csapattagok: Princz Ádám 6. évfolyam, Filutás Árpád 6. évfolyam, Lovasi József 7. évfolyam, Hunyadi Róbert 6. évfolyam

Felkészítő tanárok: Kacsurné Hegedüs Éva, Aradi Zsolt, Somogyi Zsolt, Resál Zsanett, Szabó Brigitta, Várhelyiné Takács Mónika, Kovács Anikó, Kiss Anita, Rapcsák-Keszi Edina, Tiszai Jakab, Karagithy Anita

Informatika egyéni verseny 6. évfolyam

I. helyezett: Illés Zsolt

Zuglói Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Budapest

Felkészítő tanár: Székely Zoltán

II. helyezett: Horváth Milán András

Móri Gárdonyi Géza Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Felkészítő tanár: Surányi Gáborné

III. helyezett: Yang-Hao Péter

Budapest III. Kerületi Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon

Felkészítő tanár: Virtné Kiss Melinda

Informatika egyéni verseny 7. évfolyam

I. helyezett: Baán Máté

Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ Egységes Gyógypedagógiai Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Szakiskola, Szombathely

Felkészítő tanár: Tőke János

II. helyezett: Bánfai Ákos

Komlói EGYMI Pécsváradi Tagintézménye

Felkészítő tanár: Szabó Hajnalka

III. helyezett: Szabó Szebasztián

Budapest XXI. Kerületi Mészáros Jenő Speciális Általános Iskola

Felkészítő tanár: Lászlóné Pfeifer Éva

Nyomtatás