Ugrás a tartalomhoz

OKTV 2017/2018 - tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végzett pedagógusok, oktatók

Áldozatos és kiemelkedően eredményes tehetségsegítő munkájuk elismeréseképpen Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjjal kitüntetettek:

Tantárgy Felkészítő tanár neve, intézménye
angol I. kategória

Pénzes Ágnes
a Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

angol II. kategória Simovits Ágnes
a budapesti VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
biológia I. kategória Erőss-Honti Julianna
a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
biológia II. kategória Gál Viktória
a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
dráma Kiss Gabriella
a Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
filozófia Jakab Péter
a budapesti ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
fizika I. kategória Szabó Miklós
az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
fizika II. kategória Dr. Bóbics Lilla
a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
földrajz Udvarhelyiné Hyross Amelita
a miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
francia nyelv I. kategória Kántor Gábor
a Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium
francia nyelv II. kategória Pignitzky Beáta
a Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
horvát nyelv és irodalom Dr. Mándityné Zsifkovics Ágnes
a pécsi Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
informatika I. kategória Király Sándor
az egri Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
informatika II. kategória Pásztor Attila
a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
kémia I. kategória Mesterházy Dóra
a Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
kémia II. kategória Keglevich Kristóf
a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
latin nyelv Géczy M. Erzsébet
a debreceni Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
magyar irodalom Miklósvölgyi Miklós
a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
magyar nyelv Gortva Tamás
a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
matematika I. kategória Burnóczkiné Kovács Erika
a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
matematika II. kategória dr. Spissich László
a pápai Türr István Gimnázium és Kollégium
matematika III. kategória Győry Ákos
a miskolci Földes Ferenc Gimnázium
mozgóképkultúra és médiaismeret Barát Tünde
a Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
művészettörténet Ferge Rita
a Keszthelyi Vajda János Gimnázium
német nyelv I. kategória Kelemen Gabriella
a Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
német nyelv II. kategória Büki Adél
a pécsi Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
német nemzetiségi nyelv és irodalom Zsuppánné Cellik Barbara
a soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium
olasz nyelv I. kategória Dulin Krisztina
a Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
olasz nyelv II. kategória Müller Ágnes
a Kőbányai Szent László Gimnázium
orosz nyelv Nagy László
a Szekszárdi Garay János Gimnázium
spanyol nyelv I. kategória Muresán Krisztina
a Kecskeméti Katona József Gimnázium
spanyol nyelv II. kategória Bognárné Erdős Eszter
a Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
történelem Kovács Örs
a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
vizuális kultúra Bíró Ilona
a budapesti Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola


Több éves kiemelkedően eredményes és áldozatos tehetségsegítő munkájuk elismeréseképpen a Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjjal kitüntetettek:

Tantárgy Jutalmazott neve
dráma Csizmadia Tibor
filozófia Boros Gábor
matematika I-II-III. kategória Ruzsinszkiné Lukácsy Margit
orosz nyelv Dr. Oszipova Irina
történelem Száray Miklós
vizuális kultúra Boldizsárné Kovács Gizella

ugrás a lap elejére
ugrás a főoldalra
vissza a normál változatra