OKTV 2015/2016 - Tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végzett pedagógusok, oktatók

Áldozatos és kiemelkedően eredményes tehetségsegítő munkájuk elismeréseképpen Kiváló Versenyfelkészítő díjjal kitüntetettek:

Tantárgy Felkészítő tanár neve, intézménye
angol I. kategória Lángné Erdős Katalin
az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium tanára
angol II. kategória Maráczi Árpád
a Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium tanára
biológia I. kategória Vetlényi Dávid
a budapesti Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium tanára
biológia II. kategória Papp György
a Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium tanára
dráma Dr. Lukácsné Eisner Éva
a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium tanára
filozófia Rochlitz Kyra
a Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium tanára
fizika I. kategória Kovács Benedek
a miskolci Földes Ferenc Gimnázium tanára
fizika II. kategória Csányi Sándor
a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium tanára
földrajz Stárics Roland
a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium tanára
francia nyelv I. kategória Seres Fanni
a Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium tanára
francia nyelv II. kategória Lotfi Éva
a Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanára
informatika I. kategória Takács Imre
a miskolci Földes Ferenc Gimnázium tanára
informatika II. kategória Ábrahám Ferenc Gábor
a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium tanára
kémia I. kategória Gelencsér László
a budapesti Piarista Gimnázium tanára
kémia II. kategória Mostbacher Éva
a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma tanára
latin nyelv Gajda Péter
a Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola tanára
magyar irodalom Lenkei Éva
a miskolci Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon tanára
magyar nyelv Kocán Béla
a veszprémi Vetési Albert Gimnázium tanára
matematika I. kategória Kőszegi Irén
a Budapesti Gazdasági SZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája tanára
matematika II. kategória Kubatov Antal
a Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium tanára
matematika III. kategória Juhász Péter
a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium tanára
mozgóképkultúra és médiaismeret Nagy László
a Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola tanára
művészettörténet Szőke Anita
a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium tanára
német nemzetiségi nyelv és irodalom Paplauer Paula
a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja tanára
német nyelv I. kategória Kulimár Krisztina
a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanára
német nyelv II. kategória Heidecker Edina
a Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium tanára
olasz nyelv I. kategória Herczeg Edina
a Komáromi Jókai Mór Gimnázium tanára
olasz nyelv II. kategória Somkövi Bernadett
a Kőbányai Szent László Gimnázium tanára
orosz nyelv Jéri Lilla
a budapesti Karinthy Frigyes Gimnázium tanára
rajz és vizuális kultúra Somogyi Klára
a Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola tanára
spanyol nyelv I. kategória Éltető Katalin
az ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium tanára
spanyol nyelv II. kategória Novákné Koncsek Magda
a Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium tanára
történelem dr. Kulcsár Árpád
a budapesti Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Sportiskola tanára

 

Több éves kiemelkedően eredményes és áldozatos tehetségsegítő munkájuk elismeréseképpen a Kiváló Tehetséggondozó díjjal kitüntetettek:

Tantárgy Jutalmazott neve
filozófia Jócsák Mária
francia nyelv Bartha Gabriella
latin nyelv Szalóky Károlyné
magyar nyelv Dr. Tóth Etelka
művészettörténet Dr. Prokopp Mária
német nemzetiségi nyelv Klotz Mária
román nyelv és irodalom Fábiánné Orosz Ibolya
Nyomtatás

CÍMKÉK

oktv