Elérhetőségek, munkatársak

Elérhetőségek:

Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ

Címünk: 8900 Zalaegerszeg, Kinizsi u. 74.

Központi telefonszámunk: +36-92/596-429

Központi e-mail címünk: POKZalaegerszeg@oh.gov.hu

 

Munkatársak Feladatkörök
Tóth Ferenc
főosztályvezető
Toth.Ferenc@oh.gov.hu
92/596-429
Balaicz Zoltánné
pedagógiai referens
Barkó Zsolt
pedagógiai referens
Barko.Zsolt@oh.gov.hu
70/684-5850

Pedagógus továbbképzések

Lemorzsolódás

Boczkó-Fenyvesi Sarolta
pedagógiai referens
Boczko-Fenyvesi.Sarolta@oh.gov.hu
70/902-9072

Pedagógus minősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

Delyné Hir Éva
pedagógiai referens
Delyne.Hir.Eva@oh.gov.hu
70/684-5850

Szaktanácsadás, tantárgygondozás

Tanügy-igazgatási szolgáltatás

Lemorzsolódás

Gyarmati Judit
pedagógiai referens
Gyarmati.Judit@oh.gov.hu
70/684-5850

Szaktanácsadás, tantárgygondozás

Tanügy-igazgatási szolgáltatás

László Edina
pedagógiai referens
Laszlo.Edina@oh.gov.hu
70/902-9073
Tanulmányi versenyek szervezése
Némethné Horváth Eszter
pedagógiai referens
Nemethne.Horvath.Eszter@oh.gov.hu
70/902-9072

Pedagógus minősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

Pekk Krisztina
pedagógiai referens
Pekk.Krisztina@oh.gov.hu
92/596-429

Szakmai rendezvények

Pedagógiai mérés-értékelés

Országos kompetenciamérés

Tanulói tájékoztatás

Szijártóné Horváth Andrea
pedagógiai referens
Szijartone.Horvath.Andrea@oh.gov.hu
70/902-9072

Pedagógus minősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

Zakóné Magyar Fruzsina
pedagógiai referens

 

Titkárság:

Balló Beáta
vezetői asszisztens
Ballo.Beata@oh.gov.hu
92/596-429

 

Gazdasági iroda:

Takács Györgyné
titkársági referens
Takacs.Gyorgyne@oh.gov.hu
92/596-429

Nyomtatás