Elérhetőségek, munkatársak

Elérhetőségek:

Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ

Címünk: 8900 Zalaegerszeg, Kinizsi u. 74.

Központi telefonszámunk: +36 96/613-479

Központi e-mail címünk: POKZalaegerszeg@oh.gov.hu

 

Munkatársak Feladatkörök
Tóth Ferenc
főosztályvezető
Toth.Ferenc@oh.gov.hu
+36/96/613-479
Barkó Zsolt
Barko.Zsolt@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Pedagógus továbbképzések

Lemorzsolódás

Bedőné Fatér Tímea
Bedone.Timea@oh.gov.hu
+36 70/684-5850

Szaktanácsadás, tantárgygondozás
Boczkó-Fenyvesi Sarolta
Boczko-Fenyvesi.Sarolta@oh.gov.hu
+36 70/902-9072

Pedagógusminősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

Delyné Hir Éva
Delyne.Hir.Eva@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Szaktanácsadás, tantárgygondozás
Pedagógus továbbképzések

Gyarmati Judit

 

Dr. Györe Kinga Éva
gyore.kinga@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Hatósági feladatok

Tanügy igazgatási szolgáltatás

Tanulói tájékoztatás

Kőrösi Beáta
Korosi.Beata@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Lemorzsolódás

Hatósági feladatok

Pedagógus továbbképzések

Bázisintézmények
László Edina
Laszlo.Edina@oh.gov.hu
+36 70/902 9073

Tanulmányi versenyek szervezése

OKTV

Középfokú beiskolázás

Hatósági feladatok

Némethné Horváth Eszter
Nemethne.Horvath.Eszter@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Pedagógusminősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

Pekk Krisztina
Pekk.Krisztina@oh.gov.hu
+36/96/613-479

Szakmai rendezvények

Pedagógiai mérés-értékelés

Sinkovics Ágnes
Sinkovics.Agnes2@oh.gov.hu
+36 96/613-479
Szaktanácsadás, tantárgygondozás

Dr. Szalczerné Garai Mária Anna
Szalczerne.Garai.Maria@oh.gov.hu
+36/96/613-479

Szaktanácsadás, tantárgygondozás

Tanulmányi versenyek szervezése

Szijártóné Horváth Andrea
Szijartone.Horvath.Andrea@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Pedagógusminősítés

Pedagógiai-szakmai ellenőrzés

 

Titkárság:

Balló Beáta
Ballo.Beata@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Gazdasági iroda:

Takács Györgyné
Takacs.Gyorgyne@oh.gov.hu
+36 96/613-479

Nyomtatás