Munkatársak, elérhetőségek

OKTATÁSI HIVATAL
Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ

5000 Szolnok,
Mária u. 19.
e-mail: Info.POKSzolnok@oh.gov.hu

 

Szabó Róza főosztályvezető

Szabo.Roza@oh.gov.hu

 

Titkárság Tel.: +36 96 613 401


Egyed Katalin

Egyed.Katali@oh.gov.hu


Földiné Fehér Éva

Foldine.Feher.Eva@oh.gov.hu

 

Szaktanácsadás Szaktanacsadas.POKSzolnok@oh.gov.hu


Antal Ferenc                             Tel.: +36 96 613 409

Antal.Ferenc@oh.gov.hu


Demeter Tiborné                        Tel.: +36 96 613 407

Demeter.Tiborne@oh.gov.hu


Juhászné Zsákai Katalin             Tel.: +36 96 613 406

Juhaszne.Zsakai.Katalin@oh.gov.hu


Tóth Sándorné                            Tel.: +36 96 613 411

Toth.Sandorne@oh.gov.hu

 

Pedagógiai mérés, értékelés

Orbázi Melinda           Tel.: +36 96 613 405

Orbazi.Melinda@oh.gov.hu

 

Pedagógiai tájékoztatás

Garai Ildikó             Tel.: +36 96 613 410

Garai.Ildiko@oh.gov.hu

 

Tanügy-igazgatási szolgáltatás

Dr. Szakál Gabriella              Tel.: +36 96 613 403

Szakal.Gabriella@oh.gov.hu

 

Oleár Lászlóné                     Tel.: +36 96 613 402

Olear.Laszlone@oh.gov.hu

 

Továbbképzések

Pap Attiláné                          Tel.: +36 96 613 404

Pap.Attilane@oh.gov.hu

 

Tanulmányi és művészeti versenyek Versenyek.POKSzolnok@oh.gov.hu

Paksi Csaba                                Tel.: +36 96 613 408

Paksi.Csaba@oh.gov.hu


Tóta Tímea                                 Tel.: +36 96 613 408

Tota.Timea@oh.gov.hu

 

Tanulótájékoztatás

Orbázi Melinda                         Tel.: +36 96 613 405

Orbazi.Melinda@oh.gov.hu

 

A lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatása

Tóth Sándorné                           Tel.: +36 96 613 411

Toth.Sandorne@oh.gov.hu

 

Minősítés, tanfelügyelet POKSzolnok@oh.gov.hu

Jakab Enikő                               Tel.: +36 96 613 405

Jakab.Eniko@oh.gov.hu

Dr. Szakál Gabriella                   Tel.: +36 96 613 403

Szakal.Gabriella@oh.gov.hu

 

Könyvtár KonyvtarPOKSzolnok@oh.gov.hu

Garai Ildikó           Tel.: +36 96 613 410

Garai.Ildiko@oh.gov.hu