Munkatársak, elérhetőségek

OKTATÁSI HIVATAL
Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ

5000 Szolnok,
Mária u. 19.
e-mail: Info.POKSzolnok@oh.gov.hu

 

 

Szabó Róza főosztályvezető

Szabo.Roza@oh.gov.hu

 

Titkárság Tel.: +36 96 613 401


Egyed Katalin vezetői asszisztens

Egyed.Katali@oh.gov.hu


Földiné Fehér Éva

Foldine.Feher.Eva@oh.gov.hu

 

Szaktanácsadás Szaktanacsadas.POKSzolnok@oh.gov.hu


Antal Ferenc pedagógiai  referens                            Tel.: +36 96 613 409

Antal.Ferenc@oh.gov.hu


Demeter Tiborné pedagógiai referens                       Tel.: +36 96 613 407

Demeter.Tiborne@oh.gov.hu


Juhászné Zsákai Katalin pedagógiai referens            Tel.: +36 96 613 406

Juhaszne.Zsakai.Katalin@oh.gov.hu


Tóth Sándorné pedagógiai referens                           Tel.: +36 96 613 411

Toth.Sandorne@oh.gov.hu

 

Pedagógiai mérés, értékelés

Egedi Orsolya pedagógiai referens                           Tel.: +36 96 613 405

Egedi.Orsolya@oh.gov.hu

 

Pedagógiai tájékoztatás

Garai Ildikó könyvtáros-pedagógiai referens            Tel.: +36 96 613 410

Garai.Ildiko@oh.gov.hu

 

Tanügy-igazgatási szolgáltatás

Oleár Lászlóné pedagógiai referens                          Tel.: +36 96 613 402

Olear.Laszlone@oh.gov.hu

 

Továbbképzések

Pap Attiláné képzési referens                                    Tel.: +36 96 613 404

Pap.Attilane@oh.gov.hu

 

Tanulmányi és művészeti versenyek Versenyek.POKSzolnok@oh.gov.hu

Paksi Csaba pedagógiai referens                               Tel.: +36 96 613 408

Paksi.Csaba@oh.gov.hu


Tóta Tímea pedagógiai referens                                Tel.: +36 96 613 408

Tota.Timea@oh.gov.hu

 

Tanulótájékoztatás

Egedi Orsolya pedagógiai referens                            Tel.: +36 96 613 405

Egedi.Orsolya@oh.gov.hu

 

A lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatása

Tóth Sándorné pedagógiai referens                          Tel.: +36 96 613 411

Toth.Sandorne@oh.gov.hu

 

Minősítés, tanfelügyelet POKSzolnok@oh.gov.hu

Héja Ágnes pedagógiai referens                                Tel.: +36 96 613 403

Heja.Agnes@oh.gov.hu

Jakab Enikő pedagógiai referens                               Tel.: +36 96 613 405

Jakab.Eniko@oh.gov.hu

Dr. Szakál Gabriella                                                    Tel.: +36 96 613 403

Szakal.Gabriella@oh.gov.hu

 

Könyvtár KonyvtarPOKSzolnok@oh.gov.hu

Garai Ildikó könyvtáros-pedagógiai referens            Tel.: +36 96 613 410

Garai.Ildiko@oh.gov.hu

Nyomtatás