Munkatársak, elérhetőségek

OKTATÁSI HIVATAL
Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ

5000 Szolnok,
Mária u. 19.
e-mail: Info.POKSzolnok@oh.gov.hu

 

Szabó Róza főosztályvezető

Szabo.Roza@oh.gov.hu

 

Titkárság Tel.: +36 96 613 401


Egyed Katalin

Egyed.Katalin@oh.gov.hu

Földiné Fehér Éva

Foldine.Feher.Eva@oh.gov.hu

 

Szaktanácsadás Szaktanacsadas.POKSzolnok@oh.gov.hu


Antal Ferenc                                     Tel.: +36 96 613 409

Antal.Ferenc@oh.gov.hu

Demeter Tiborné                              Tel.: +36 96 613 407

Demeter.Tiborne@oh.gov.hu

Juhászné Zsákai Katalin                  Tel.: +36 96 613 406

Juhaszne.Zsakai.Katalin@oh.gov.hu

Major Gabriella                                Tel.: +36 96 613 412

Major.Gabriella@oh.gov.hu

 

Pedagógiai mérés, értékelés

Orbázi Melinda                                 Tel.: + 36 96 613 435

Orbazi.Melinda@oh.gov.hu

 

Tanügy-igazgatási szolgáltatás

Dr. Zolnai Orsolya                             Tel.: +36-96 613 438

Zolnai.Orsolya@oh.gov.hu

Ságiné Sipos Erzsébet                     Tel.: +36 96 613 411

Sagine.Erzsebet2@oh.gov.hu

 

Továbbképzések

Varga Anita                                         Tel.: +36 30 358 8691

Varga.Anita@oh.gov.hu

 

Tanulmányi és művészeti versenyek Versenyek.POKSzolnok@oh.gov.hu

Paksi Csaba                                     Tel.: +36 96 613 408

Paksi.Csaba@oh.gov.hu

 

Tanulótájékoztatás

Orbázi Melinda                                 Tel.: + 36 96 613 435

Orbazi.Melinda@oh.gov.hu

 

Lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatása

Major Gabriella                                 Tel.: +36 96 613 412

Major.Gabriella@oh.gov.hu

 

Minősítés, tanfelügyelet POKSzolnok@oh.gov.hu

Dobos Zsuzsanna                            Tel.: +36 96 613 403

Dobos.Zsuzsanna2@oh.gov.hu

Jakab Enikő                                      Tel.: +36 96 613 405

Jakab.Eniko@oh.gov.hu

Dr. Pipicz Mónika                              Tel.: +36 96 613 436

Pipicz.Monika@oh.gov.hu

Dr. Zolnai Orsolya                            Tel.: +36-96 613 438

Zolnai.Orsolya@oh.gov.hu

 

Bázisintézmények

Oleár Lászlóné   (JNSZ megye) Tel: + 36 96 613 402

Olear.Laszlone@oh.gov.hu

Obrácz-Nagyné Király Marianna      Tel.: + 36 96 613 404

(Pest megye)

Obracznagyne.Marianna@oh.gov.hu

 

Könyvtár KonyvtarPOKSzolnok@oh.gov.hu

Garai Ildikó                                         Tel.: +36 96 613 410

Garai.Ildiko@oh.gov.hu

Nyomtatás