Elérhetőségek, munkatársak

OKTATÁSI HIVATAL
Szegedi Pedagógiai Oktatási Központ

H-6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 52.
Tel.: +36-1-374-2149
Mobil: +36-30-629 9145
E-mail: pokszeged@oh.gov.hu
Web:  www.oktatas.hu/kozneveles/pok/szeged

Oktatási Hivatal Szegedi Pedagógiai Oktatási Központ

Név

Telefonszám

E-mail

Fő munkaterületek

Hadházi Ilona

06-70-903-5474
06-1-374-2321

Ilona.Hadhazi@oh.gov.hu

főosztályvezető

Dr. Feke Attila István 06-70-902-9082; 
06-1-374-2444
Feke.Attila.Istvan@oh.gov.hu tanügyigazgatási szolgáltatás; pedagógiai tájékoztatás; középiskolai beiskolázással kapcsolatos feladatok; hatósági ügyintézés
Dr. Sipos Melinda 06-30-456-4412;
06-1-477-3181
Sipos.Melinda@oh.gov.hu pedagógiai-szakmai ellenőrzés (tanfelügyelet) szervezésével és önértékeléssel összefüggő feladatok
Pap Eszter 06-30-682-2425;
06-1-374-2159
Eszter.Pap@oh.gov.hu iskolai lemorzsolódással kapcsolatos feladatok

Benke Gabriella

06-30-595-8506

Benke.Gabriella@oh.gov.hu

pedagógus minősítéssel összefüggő feladatok

Horváth Balázs

06-1-374-2168

Horvath.Balazs@oh.gov.hu

pedagógus minősítéssel összefüggő feladatok

Nagy Zsuzsanna 06-30-985-9234 Nagy.Zsuzsanna2@oh.gov.hu
pedagógus minősítéssel összefüggő feladatok
Szabóné Mihály Hajnalka 06-1-374-2388 szabone.hajnalka@oh.gov.hu pedagógus minősítéssel összefüggő feladatok

Dr. Radnóti Zoltán

06-70-902-9083;
06-1-374-2181

Radnoti.Zoltan@oh.gov.hu

bázisintézményi kapcsolattartó;
diákjogi tanácsadás;
hatósági ügyintézés

Hegedűsné Dávid Andrea

06-30-682-2354;
06-1-374-2192

Hegedusne.David.Andrea@oh.gov.hu

pedagógus továbbképzések szervezése;
hatósági ügyintézés

Tóth Judit

06-30-637-7091;
06-1-374-2192

Toth.Judit@oh.gov.hu

pedagógus továbbképzések szervezése; 
hatósági ügyintézés

Tóth Teodóra

06-70-902-9071;
06-1-477-3187

Toth.Teodora@oh.gov.hu

szaktanácsadás

Kornéli Beáta
06-30-682-2454

Korneli.Beata@oh.gov.hu szaktanácsadás, bázisintézményi kapcsolattartó

Retkes Ákos

06-30-682-2370;
06-1-374-2189

Retkes.Akos@oh.gov.hu

szaktanácsadás; vezető szaktanácsadói hálózat működtetése

Hüvös Magdolna Ágnes

06-1-477-3185
06-30-483-5088

Huvos.Magdolna.Agnes@oh.gov.hu

szaktanácsadás; pedagógiai értékelés; országos és nemzetközi mérések

Szécsi Katalin 06-1-477-3186
06-30-457-4258
Szecsi.Katalin@oh.gov.hu pedagógiai-szakmai ellenőrzés (tanfelügyelet) szervezésével és önértékeléssel összefüggő feladatok; országos és nemzetközi mérések

Huszta Péter

06-70-902-9084;
06-1-477-3184

Huszta.Peter@oh.gov.hu

tanulmányi, sport- és tehetséggondozó versenyek szervezése; OKTV

Aranyics Fanni

06-30-629-9145;
06-1-374-2149

Aranyics.Fanni@oh.gov.hu

titkársági feladatok; útiköltség-elszámolás; szerződések

Sallai-Mák Andrea
06-30-424-7562;
06-1-374-2149
Mak.Andrea@oh.gov.hu titkársági feladatok; iktatás
Nyomtatás