Munkatársak

FIGYELEM!

Címünk és telefonszámaink változtak.

 

 

OKTATÁSI HIVATAL Salgótarjáni Pedagógiai Oktatási Központ
3100 Salgótarján, Alkotmány út 9/A
Tel: (96) 613-469

POKSalgotarjan@oh.gov.hu


VEZETŐ

Lerchné Forgács Marianna
főosztályvezető

(30)626-8702
(96) 613-468

Lerchne.Forgacs.Marianna@oh.gov.hu

 

Munkatársak Feladatok
Dupákné Gecse Adél
(96) 613-471
(30) 595-7512
Dupakne.Gecse.Adel@oh.gov.hu

• pedagógusképzés, továbbképzés koordinálása;
• intézményi önértékelés támogatása (óvodák);
• szaktanácsadás koordináció;
• tanügyigazgatási feladatok (óvodai szakterület);
• projektkoordináció;
• bázisintézményekkel való kapcsolattartás (óvodák);

Erősné Liptai Csilla
(96) 613-473

Erosne.Liptai.Csilla@oh.gov.hu

• pedagógusminősítési és tanfelügyeleti eljárások (PÉM – PSZE);
• középfokú beiskolázás;
• egyéni munkarenddel kapcsolatos feladatok;
• tankötelezettség megkezdésével kapcsolatos feladatok;

Kis-Bacskó Erzsébet
(96) 613-470
(30) 516-3499
Kisbacsko.Erzsebet@oh.gov.hu
• lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatásához kapcsolódó intézményi feladatok segítése;
• tanügyigazgatási feladatok;
• tankötelezettség megkezdésével kapcsolatos feladatok;
• egyéni munkarenddel kapcsolatos feladatok;
Kovács Erika
(96) 613-470
(30) 516-3499
Kovacs.Erika@oh.gov.hu

• lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatásához kapcsolódó intézményi feladatok segítése;
• tanügyigazgatás;
• tankötelezettség megkezdésével kapcsolatos feladatok;
• egyéni munkarenddel kapcsolatos feladatok;
• főosztályvezető általános helyettesítése;

Miklós Bernadett Mária
(96) 613-471
(30) 595-7512
Tajtine.Bernadett@oh.gov.hu
• szaktanácsadói rendszer működtetése, vezető szaktanácsadói koordináció;
• intézményi önértékelés támogatása (iskolák);
• kiemelt figyelmet igénylő gyermekek, tanulók részére nyújtott nevelési, tanítási-tanulási folyamat támogatása;
• konfliktuskezelési gyakorlatok bevezetése;
• bázisintézményekkel való kapcsolattartás (iskolák);
Németh Bálint
(96) 613-473
(30) 358-7027
Nemeth.Balint@oh.gov.hu
• versenyszervezési feladatok;
• tanulótájékoztató és tanácsadó szolgálat;
• pedagógiai mérés-értékelés;
• informatikai rendszer és eszközök biztonságos üzemeltetése;
Smida László
(96) 613-471
(30) 595-7512
Smida.Laszlo@oh.gov.hu
• pedagógiai tájékoztatás;
• adatbázisok karbantartása;
• tanulótájékoztató és tanácsadó szolgálat;
• pedagógiai mérés-értékelés;
• informatikai rendszer és eszközök biztonságos üzemeltetése;
Tóth Beáta
(96) 613-472
(30) 682-2329
Toth.Beata@oh.gov.hu
• pedagógusminősítési, tanfelügyeleti és önértékelési eljárások elektronikus felületeinek kezelése, ügyfélszolgálati feladatok ellátása;
• pedagógusminősítési és tanfelügyeleti eljárások (PÉM – PSZE);
• iktatás;
• KIR támogatás;
Tóthné Szilágyi Andrea
(96) 613-472
Tothne.Andrea@oh.gov.hu
• tanfelügyeleti eljárások (PSZE);
• egyéni munkarenddel kapcsolatos feladatok;
• tankötelezettség megkezdésével kapcsolatos feladatok;
• lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatásához kapcsolódó intézményi feladatok segítése;
Virágné Marczi Erika
(96) 613-469
Viragne.Marczi.Erika@oh.gov.hu
• vezetői asszisztensi feladatok, iratkezelés irányítása;
• pénzügyi, szerződés előkészítő folyamatok végzése és irányítása;
• szakmai feladatok adminisztratív támogatása, rendezvényszervezés;
• HR feladatok előkészítő támogatása;

 

 

Nyomtatás