Munkatársak

 

OKTATÁSI HIVATAL Salgótarjáni Pedagógiai Oktatási Központ
3100 Salgótarján, Ruhagyári út 9.
Tel/Fax: (32) 310-574
(32) 314-814
POKSalgotarjan@oh.gov.hu


VEZETŐ

Selmeczi Zoltán főosztályvezető

(32) 310-574
Selmeczi.Zoltan@oh.gov.hu

 

Munkatársak Feladatok
Bratinka Gábor
pedagógiai referens
(32) 310-574/110
Bratinka.Gabor@oh.gov.hu
• pedagógiai tájékoztatás,
• pedagógiai mérés-értékelés,
• informatikai rendszer és eszközök biztonságos üzemeltetése,
• adatbázisok karbantartása
Bulyovszkyné Borók Edit
intézményfejlesztési referens
(32) 310-574/107
Bulyovszkyne.Borok.Edit@oh.gov.hu
• pedagógiai mérés-értékelés,
• közreműködés OKTV szervezésben,
• pedagógusképzés, továbbképzés támogatása,
• középfokú beiskolázás
Dupákné Gecse Adél
pedagógiai referens
(32) 310-574/107
Dupakne.Gecse.Adel@oh.gov.hu
• pedagógusképzés, továbbképzés koordinálása,
• intézményi önértékelés támogatása (óvodák),
• szaktanácsadás koordináció (óvodai ellátás),
• tanügyigazgatási feladatok (óvodai szakterület),
• projektkoordináció
Karakasev Éva
intézményfejlesztési referens
(32) 310-574/110
Karakasev.Eva@oh.gov.hu
• pedagógus minősítési és tanfelügyeleti eljárások (PÉM),
• pedagógus és intézményi önértékelés támogatása
Kovács Erika
pedagógiai referens
(32) 310-574/108
Kovacs.Erika@oh.gov.hu
• lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók támogatásához kapcsolódó intézményi feladatok támogatása,
• kiemelt figyelmet igénylő gyermekek, tanulók részére nyújtott nevelési, tanítási-tanulási folyamat támogatása,
• tanügyigazgatás, tanulótájékoztató és tanácsadó szolgálat,
• intézményi konfliktuskezelési gyakorlat támogatása
Lerchné Forgács Marianna
intézményfejlesztési referens
(32) 310-574/108
Lerchne.Forgacs.Marianna@oh.gov.hu
• szaktanácsadói rendszer működtetése, vezető szaktanácsadói koordináció,
• pedagógiai mérés-értékelés támogatása
• kiemelt figyelmet igénylő gyermekek, tanulók részére nyújtott nevelési, tanítási-tanulási folyamat támogatása,
• konfliktuskezelési gyakorlatok bevezetése
Tóth Beáta
pedagógiai referens
(32) 310-574/109
Toth.Beata@oh.gov.hu
• pedagógus minősítési és tanfelügyeleti eljárások informatikai felületeinek kezelése, ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
• általános koordinációs feladatok, titkársági feladatok, iktatás,
• KIR adatbázis biztonságos működése
Vágvölgyiné Dr. Bene Orsolya
pedagógiai referens
(32) 310-574/106
Vagvolgyine.Bene.Orsolya@oh.gov.hu
• pedagógus minősítési és tanfelügyeleti eljárások (PÉM),
• kapcsolattartás az állami és nem állami fenntartókkal,
• főosztályvezető általános helyettesítése,
• tanügyigazgatás (középfok)
Varga Csilla
pedagógiai referens
(32) 310-574/109
Varga.Csilla@oh.gov.hu
• tanulmányi és tehetséggondozó versenyek koordinációja,
• vezetői asszisztens helyettesítése,
• programszervezésben való közreműködés
Virágné Marczi Erika
vezetői asszisztens
(32) 422-475
Viragne.Marczi.Erika@oh.gov.hu
• vezetői asszisztensi feladatok, iratkezelés irányítása,
• pénzügyi, szerződés előkészítő folyamatok végzése és irányítása,
• szakmai feladatok adminisztratív támogatása, rendezvényszervezés,
• HR feladatok előkészítő támogatása

 

 

Nyomtatás