Munkatársak

OKTATÁSI HIVATAL
Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központ

4400 Nyíregyháza, Egyház utca 13.
e-mail: poknyiregyhaza@oh.gov.hu

Telefonszám: 06 30/682-2398


Kindruszné Munkácsi Ágnes

főosztályvezető
Kindruszne.Munkacsi.Agnes@oh.gov.hu

Bereczkiné László Mónika
vezetői asszisztens
Bereczkine.Laszlo.Monika@oh.gov.hu

Antalné Nyárádi Enikő Csilla
intézményfejlesztési referens
Antalne.Nyaradi.Eniko.Csilla@oh.gov.hu

Büdszenti Ildikó
pedagógiai referens
Budszenti.Ildiko@oh.gov.hu

Franczelné Bor Mária
pedagógiai referens
Franczelne.Bor.Maria@oh.gov.hu

dr. Kovács Ferencné
intézményfejlesztési referens
Kovacs.Ferencne@oh.gov.hu

Kiss Erika
pedagógiai referens
Kiss.Erika@oh.gov.hu

Oroszváriné Gál Gabriella
pedagógiai referens
Oroszvarine.Gal.Gabriella@oh.gov.hu

Pál Mónika
pedagógiai referens
Pal.Monika@oh.gov.hu

Petróné Zoltai Katalin
pedagógiai referens
Petrone.Zoltai.Katalin@oh.gov.hu

Román Ildikó
képzési referens
Roman.Ildiko@oh.gov.hu

Sárosiné Kovács Brigitta
képzési referens
Sarosine.Kovacs.Brigitta@oh.gov.hu

Szántó Anett Kitti
pedagógiai referens
Szanto.Anett.Kitti@oh.gov.hu

Szegediné Karóczkai Enikő
pedagógiai referens
Szegedine.Karoczkai.Eniko.Erika@oh.gov.hu

Törökné Bajusz Gyöngyike
pedagógiai referens
Torokne.Bajusz.Gyongyike@oh.gov.hu


Titkárság:

Pinke Miklósné

 

 

Nyomtatás