Elérhetőségek, munkatársak

Elérhetőségek:

Nemzetiségi Pedagógiai Oktatási Központ

1117 Budapest

Erőmű utca 4.

Telefon: +36/1/477-3152

+36/1/381-0667

E-mail: POKNemzetisegi@oh.gov.hu

Szaktanacsadas.POKNemzetisegi@oh.gov.hu

Versenyek.POKNemzetisegi@oh.gov.hu


Munkatársak:

Vezető: Kállay Attiláné (szlovén nemzetiségi terület ellátása is)

Kallay.Attilane@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3151

 

Ágics Lászlóné - nemzetiségi óvodai referens; minősítés, tanfelügyelet

Agics.Laszlone@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3153

 

Gálity Radivoj – szerb nemzetiségi referens; tanulótájékoztatás, lemorzsolódás/korai jelző-és támogatórendszer

Gality.Radivoj@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3154

 

Karagity István – horvát nemzetiségi referens; tanügyigazgatás, pedagógiai tájékoztatás

Karagity.Istvan@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3159

 

Dr. Pintér-Jurkovics Mária – szlovák nemzetiségi referens; szaktanácsadás

Pinter-Jurkovics.Maria@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3157

 

Szarkáné Brád Annamária – román nemzetiségi referens; pedagógia értékelés, minősítés, tanfelügyelet

Szarkane.Brad.Annamaria@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3152

 

Dr. Lesfalviné Dr. Csengődi Ágnes – nemzetiségi referens (bolgár, görög, lengyel, ruszin nemzetiség); tanulmányi versenyek

Lesfalvine.Csengodi.Agnes@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3159

 

Miskovics Mária – német nemzetiségi referens

Miskovics.Maria@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/381-0667

 

Kurtáné Balogh Edit – titkársági referens

Kurtane.Balogh.Edit2@oh.gov.hu

Telefon: +36/1/477-3152

Nyomtatás