Elérhetőség, munkatársak

OKTATÁSI HIVATAL

Kaposvári Pedagógiai Oktatási Központ

7400 Kaposvár, Szántó utca 19.

Elérhetőségeink:

Telefon: +36 1 374 2147
E-mail: POKkaposvar@oh.gov.hu

Web:https://www.oktatas.hu/kozneveles/pok/kaposvar/
Posta cím: 7400 Kaposvár, Szántó utca 19.


Dr. Kis Szilvia Zsuzsanna
főosztályvezető
titkárság: +36 1 374 2147
kis.szilvia.zsuzsanna@oh.gov.hu

Ákli Gergő
pedagógus-továbbképzés, oktatástechnika, tankötelezettség
+36 1 477 3114
+36 70 684 5844
Akli.Gergo@oh.gov.hu

Dr. Bondor-Kiss Ágnes Zsuzsanna
tankötelezettség, tanügyigazgatás, egyéni munkarend, tanfelügyelet
+36 70 684 5844
bondorkiss.agnes@oh.gov.hu

Gőbölös Izolda Edit
pedagógus-továbbképzés, bázisintézményi koordináció, lemorzsolódás megelőzése
+36 1 477 3105
Gobolos.Izolda.Edit@oh.gov.hu

Györfi Veronika
pedagógus-továbbképzés, lemorzsolódás megelőzése, tehetséggondozás
+36 96 613 434
gyorfi.veronika@oh.gov.hu

Huszárné Szabó Mária
pedagógiai tájékoztatás, tanulótájékoztatás, könyvtárpedagógia
+36 70 684 5841
huszarne.maria@oh.gov.hu

Kálmán Erika
szaktanácsadás, tanulmányi versenyek
+36 96 613 431
+36 70 684 5842
kalman.erika@oh.gov.hu

Katóné Antal Yvette Anita
pedagógusminősítés, tanfelügyelet
+36 1 477 3108
Katone.Antal.Yvette@oh.gov.hu

Kecskés Miklós
tanfelügyelet, pedagógusminősítés
+36 1 477 3118
+36 70 684 5845
Kecskes.Miklos@oh.gov.hu

Keszler-Csipkés Anna
titkársági ügyintéző, gazdasági ügyek
+36 30 483 4543
keszler-csipkes.anna@oh.gov.hu

Kisasszondi Katalin
szaktanácsadás, vezető szaktanácsadók, OKTV
+36 1 477 3112
+36 70 684 5842
Kisasszondi.Katalin@oh.gov.hu

Dr. Somogyi Lóránt
tankötelezettség, egyéni munkarend, pedagógusminősítés
+36 96 613 430
somogyi.lorant@oh.gov.hu

Szende Gabriella
tanulmányi versenyek, tanulótájékoztatás
+36 96 613 454
+36 70 684 5843
szende.gabriella@oh.gov.hu

Dr. Szöllősi Bernadett
egyéni munkarend, tankötelezettség, tanügyigazgatás
+36 96 613 440
szollosi.bernadett@oh.gov.hu

Ujlaki Zsófia
szaktanácsadás, pedagógiai mérés-értékelés
+36 1 374 2164

Ujlaki.Zsofia@oh.gov.hu

Vajda Ivett
vezetői asszisztens
+36 1 374 2147
vajda.ivett@oh.gov.hu

Nyomtatás