Munkatársak

Az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központja és munkatársai

9021 Győr, Szent István út 10/A.

e-mail: pokgyor@oh.gov.hu URL: www.oktatas.hu

 

Név

Telefonszám

E-mail-cím

Fő munkaterületek

Némethné Fülöp Terézia

06 70-903-5468

Nemethne.Fulop.Terezia@oh.gov.hu

főosztályvezető
Berki Margit 06-30-461-6346
Berki.Margit@oh.gov.hu továbbképzés, pedagógiai ügyintézői feladatok
Boczor-Lehner Melinda

06-30-458-1523
06 1 374-2427

Boczorlehner.Melinda@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás

Bódi Judit Éva

06-30-456-4921
06 1 374-2429

Bodi.Judit.Eva@oh.gov.hu

pedagógiai mérés- értékelés,
minősítés, tanfelügyelet
Dr. Veres Mária 06 1 374-2449
06-30-166-09-20
Veres.Maria@oh.gov.hu tanügyigazgatás, hatósági feladatok
Fercsikné Marczis Marietta 06-30-682-2391
fercsikne.marietta@oh.gov.hu minősítés, tanfelügyelet

Gesztesi-Gross Péter

06-30-682-2393
06 1 374-2442

Gesztesi-Gross.Peter@oh.gov.hu

Tanulmányi, sport- és tehetséggondozó versenyek, OKTV, pedagógiai tájékoztatás

Holperné Villányi Ildikó

06-30-639-6019
06 1 374-2425

Holperne.Villanyi.Ildiko@oh.gov.hu

vezetői asszisztens, gazdasági, pénzügyi feladatok
Juhász Rebeka 06-30-358-2089 juhasz.rebeka@oh.gov.hu hatósági feladatok, minősítés, tanfelügyelet
Literáti-Nagy Liza 06-30-358-8650 literatinagy.liza@oh.gov.hu minősítés, tanfelügyelet
Kontiné Várhegyi Eszter 06-30-682-2482 Kontine.Varhegyi.Eszter@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás

Kopácsiné Veisz Zsuzsanna

06-70-451-8761
06 1 374-2423

Kopacsine.Veisz.Zsuzsanna@oh.gov.hu

titkársági feladatok
Kozma Éva 06-30-682-24-87
06 1 374-2449
kozma.eva2@oh.gov.hu hatósági feladatok, tanügyigazgatás, minősítés, tanfelügyelet
Mosolits Lászlóné 06-70-451-8600
06 1 374-2423
Mosolits.Laszlone@oh.gov.hu

szaktanácsadás, lemorzsolódás
bázisintézmények

Nánai-Simon Nikolett 06-30-983-3345 nanaisimon.nikolett@oh.gov.hu szaktanácsadás, továbbképzés
Pethő Zsoltné 06-30-682-2346
06 1 374-2428
Petho.Zsoltne@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás, pedagógiai mérés, OKTV, KIFIR
Szabóné Kis Judit 06-30-626-4121
Szabone.Kis.Judit@oh.gov.hu minősítés, tanfelügyelet
Szász-Jóvi Eszter 06-30-500-7220
06 1 374-2449
Szaszjovi.Eszter@oh.gov.hu hatósági és pedagógiai ügyintézői feladatok
Szekeresné Mészáros Hedvig 06-30-682-2402
SzekeresneMeszaros.Hedvig@oh.gov.hu hatósági feladatok, tanulmányi, sport- és tehetséggondozó versenyek, OKTV

 

Projektekben dolgozó munkatársak


EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása
Literáti-Nagy Liza 06-30-358-8650 literatinagy.liza@oh.gov.hu
Nyomtatás