Munkatársak

Az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központja és munkatársai

9022 Győr, Türr István u. 5.

e-mail: pokgyor@oh.gov.hu URL: www.oktatas.hu

 

Név

Telefonszám

E-mail-cím

Fő munkaterületek

Némethné Fülöp Terézia

06 70-903-5468

Nemethne.Fulop.Terezia@oh.gov.hu

főosztályvezető

Baloghné Kobán Terézia

06-30-682-2482
06 1 374-2427

Baloghne.Koban.Terezia@oh.gov.hu

szaktanácsadás, lemorzsolódás
Berki Margit 06-30-983-3345 Berki.Margit@oh.gov.hu továbbképzés, pedagógiai ügyintézői feladatok
Boczor-Lehner Melinda

06-30-682-2482
06 1 374-2427

Boczorlehner.Melinda@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás

Bódi Judit Éva

06-30-456-4921
06 1 374-2429

Bodi.Judit.Eva@oh.gov.hu

pedagógiai mérés- értékelés,
minősítés, tanfelügyelet

Dr. Reiner-Tóth Viktória

06-30-682-2487

Reiner-Toth.Viktoria@oh.gov.hu

tanügyigazgatás, pedagógiai tájékoztatás, tanulótájékoztatás

Gesztesi-Gross Péter

06-30-682-2393
06 1 374-2442

Gesztesi-Gross.Peter@oh.gov.hu

Tanulmányi, sport- és tehetséggondozó versenyek, OKTV

Holperné Villányi Ildikó

06-30-639-6019
06 1 374-2425

Holperne.Villanyi.Ildiko@oh.gov.hu

vezetői asszisztens, szaktanácsadás, bázisintézmények

Imre Mária Erzsébet

06-30-983-3345
06 1 374-2448

Imre.Maria.Erzsebet@oh.gov.hu

továbbképzés, tehetségkapu, MATALENT
Kontiné Várhegyi Eszter 06-30-682-2482 Kontine.Varhegyi.Eszter@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás

Kopácsiné Veisz Zsuzsanna

06-30-639-6019
06 1 374-2423

Kopacsine.Veisz.Zsuzsanna@oh.gov.hu

titkársági feladatok
Mosolits Lászlóné 06-70-451-8600
06 1 374-2423
Mosolits.Laszlone@oh.gov.hu

szaktanácsadás, tantárgygondozás, lemorzsolódás
bázisintézmények

Pethő Zsoltné 06-30-682-2346
06 1 374-2428
Petho.Zsoltne@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás, pedagógiai mérés, OKTV, KIFIR
Sásdi Lilla 06-30-595-9295 Sasdi.Lilla@oh.gov.hu minősítés, tanfelügyelet
Szabóné Kis Judit 06-30-456-4921 Szabone.Kis.Judit@oh.gov.hu minősítés, tanfelügyelet
Szász-Jóvi Eszter 06-30-983-3345
06 1 374-2448
Szaszjovi.Eszter@oh.gov.hu továbbképzés, pedagógiai ügyintézői feladatok
Szekeresné Mészáros Hedvig 06-30-682-2402
06 1 374-2442
SzekeresneMeszaros.Hedvig@oh.gov.hu tanulmányi, sport- és tehetséggondozó versenyek, OKTV
Szollingerné Farkas Ágnes 06-30-682-2353
06 1 374-2427
Szollingerne.Farkas.Agnes@oh.gov.hu szaktanácsadás, lemorzsolódás

 

Projektekben dolgozó munkatársak

EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása
Juhász Rebeka 06-30-358-8650 Juhasz.Rebeka@oh.gov.hu

 

EFOP-3.1.5-16-2016-00001: A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása
Baranyai Kinga Anna 06-30-485-6016 baranyai.kinga.anna@oh.gov.hu
Foki Miklósné 06 1 374-2156 foki.miklosne@oh.gov.hu
Hajbáné Csuta Ildikó 06-30-482-9535 hajbane.csuta.ildiko@oh.gov.hu
Székely Enikő 06-30-358-9024 szekely.eniko@oh.gov.hu
Nyomtatás