Munkatársak

Az Oktatási Hivatal Győri Pedagógiai Oktatási Központja és munkatársai

9022 Győr, Türr István u. 5.

e-mail: pokgyor@oh.gov.hu URL: www.oktatas.hu

 

Név

Mobil telefon

Vezetékes telefon

E-mail-cím

Némethné Fülöp Terézia
főosztályvezető

06 70-903-5468

Nemethne.Fulop.Terezia@oh.gov.hu

Baloghné Kobán Terézia

06-30-682-2482

06 1 374-2427

Baloghne.Koban.Terezia@oh.gov.hu

Berki Margit 06-30-983-3345 Berki.Margit@oh.gov.hu

Bódi Judit Éva

06-30-456-4921

06 1 374-2429

Bodi.Judit.Eva@oh.gov.hu

Dr. Reiner-Tóth Viktória

06-30-682-2487


Reiner-Toth.Viktoria@oh.gov.hu

Gesztesi-Gross Péter

06-30-682-2393

06 1 374-2442

Gesztesi-Gross.Peter@oh.gov.hu

Holperné Villányi Ildikó

06-30-639-6019

06 1 374-2425

Holperne.Villanyi.Ildiko@oh.gov.hu

Imre Mária Erzsébet

06-30-983-3345

06 1 374-2448

Imre.Maria.Erzsebet@oh.gov.hu

Kontiné Várhegyi Eszter 06-30-682-2482 Kontine.Varhegyi.Eszter@oh.gov.hu

Kopácsiné Veisz Zsuzsanna

06-30-639-6019

06 1 374-2423

Kopacsine.Veisz.Zsuzsanna@oh.gov.hu

Mosolits Lászlóné 06-70-451-8600 06 1 374-2423 Mosolits.Laszlone@oh.gov.hu
Pethő Zsoltné 06-30-682-2346 06 1 374-2428 Petho.Zsoltne@oh.gov.hu
Sásdi Lilla 06-30-595-9295 Sasdi.Lilla@oh.gov.hu
Szabóné Kis Judit 06-30-456-4921 Szabone.Kis.Judit@oh.gov.hu
Szász-Jóvi Eszter 06-30-983-3345 Szaszjovi.Eszter@oh.gov.hu
Szekeresné Mészáros Hedvig 06-30-682-2402 06 1 374-2442 SzekeresneMeszaros.Hedvig@oh.gov.hu
Szollingerné Farkas Ágnes 06-30-682-2353 06 1 374-2427 Szollingerne.Farkas.Agnes@oh.gov.hu

Projektekben dolgozó munkatársak

EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása
Boczor-Lehner Melinda 06-30-358-8650 Boczorlehner.Melinda@oh.gov.hu
Juhász Rebeka 06-30-358-8650 Juhasz.Rebeka@oh.gov.hu

 

EFOP-3.1.5-16-2016-00001: A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása
Baranyai Kinga Anna baranyai.kinga.anna@oh.gov.hu
Foki Miklósné 06 1 374-2156 foki.miklosne@oh.gov.hu
Hajbáné Csuta Ildikó 06-30-482-9535 hajbane.csuta.ildiko@oh.gov.hu
Székely Enikő 06-30-358-9024 szekely.eniko@oh.gov.hu

 


Nyomtatás