Munkatársak

Oktatási Hivatal Egri Pedagógiai Oktatási Központ

Mészáros Anna
főosztályvezető, az Egri Pedagógiai Oktatási Központ vezetője
06-36/512-002
Meszaros.Anna@oh.gov.hu

Csoba Károly
+36-30-638-3784
Csoba.Karoly@oh.gov.hu

Darvas Attila
+36-96-613-463
Darvas.Attila@oh.gov.hu

dr. Kadlottné Fejes Henriett
+36-96-613-459
Kadlottne.Fejes.Henriett@oh.gov.hu

Erdélyi Anita
+36-36-510-916
Erdelyi.Anita@oh.gov.hu

Hernádfőiné Lippai Judit
06-36/510-912
Hernadfoine.Judit@oh.gov.hu

Holló Mária
+36-96-613-456
Hollo.Maria@oh.gov.hu

Jakab Angelika
06-36/510-912
Jakab.Angelika@oh.gov.hu

Jordán Péter
06-36/510-916
Jordan.Peter@oh.gov.hu

Kerekes András
+36-96-613-453
Kerekes.Andras@oh.gov.hu

Koronka Csilla
06-36/510-916
Koronka.Csilla@oh.gov.hu

Nagy Ildikó
+36-96-613-457
Nagy.Ildiko@oh.gov.hu

Szűcsi Katalin
+36-96-613-458
Szucsi.Katalin@oh.gov.hu

Veres Sándor
+36-96-613-462
Veres.Sandor@oh.gov.hu

Nyomtatás