Munkatársak

Oktatási Hivatal Egri Pedagógiai Oktatási Központ

+36-96-613-460

POKEger@oh.gov.hu

Mészáros Anna
főosztályvezető

az Egri Pedagógiai Oktatási Központ vezetője
+36-96-613-461
Meszaros.Anna@oh.gov.hu

Hajdu Réka Hedvig

vezetői asszisztens

+36-96-613-460

Hajdu.Reka@oh.gov.hu


SZAKTERÜLET

MUNKATÁRS

ELÉRHETŐSÉG

Egri NA-POK

Schnémann-Bagi Emese

+36-96-613-458
Sbagi.Emese@oh.gov.hu

Pedagógiai mérés- értékelés

Tóth Mária

+36-96-613-459
Toth.Maria2@oh.gov.hu

Bázisintézmények

Schnémann-Bagi Emese

+36-96-613-458
Sbagi.Emese@oh.gov.hu

Tanulmányi versenyek

Halona Csilla

+36-96-613-474
Halona.Csilla@oh.gov.hu

Szaktanácsadás, tantárgygondozás

Halona Csilla

Koronka Csilla

Storkné Szabó Boglárka

+36-96-613-474
Halona.Csilla@oh.gov.hu

+36-96-613-464
Koronka.Csilla@oh.gov.hu

+36-96-613-456
Storkne.Boglarka@oh.gov.hu

Pedagógiai tájékoztatás

Koronka Csilla

Schnémann-Bagi Emese

+36-96-613-464
Koronka.Csilla@oh.gov.hu

+36-96-613-458
Sbagi.Emese@oh.gov.hu

Lemorzsolódás megelőzése

Tóth Mária

+36-96-613-459
Toth.Maria2@oh.gov.hu

Hatósági ügyek: egyéni munkarend, tankötelezettség halasztása, korai iskolakezdés
Tanügy-igazgatási szolgáltatás

Vargyasi Viktor Rolandné dr.

+36-96-613-462
Vargyasi.Viktor.Rolandne@oh.gov.hu

Pedagógusok továbbképzése

Nagy Ildikó

+36-96-613-457
Nagy.Ildiko@oh.gov.hu

Minősítés

Darvas Attila

+36-96-613-463
Darvas.Attila@oh.gov.hu

Pedagógiai szakmai ellenőrzés

Varga Andrea

+36-96-613-453
Varga.Andrea3@oh.gov.hu

Tanulótájékoztatás

Varga Andrea

+36-96-613-453
Varga.Andrea3@oh.gov.hu

Középfokú beiskolázás

Varga Andrea

+36-96-613-453
Varga.Andrea3@oh.gov.hu

Nyomtatás