Munkatársak

Oktatási Hivatal Egri Pedagógiai Oktatási Központ

Schmidt Istvánné
főosztályvezető, az Egri Pedagógiai Oktatási Központ vezetője
06-36/512-002
Schmidt.Istvanne@oh.gov.hu

Szűcsi Katalin
pedagógiai referens
06-36/511-520
Szucsi.Katalin@oh.gov.hu

Csoba Károly
intézményfejlesztési referens
06-36/510-918
Csoba.Karoly@oh.gov.hu

Darvas Attila
pedagógiai referens
06-36/510-914 
Darvas.Attila@oh.gov.hu

dr. Kadlottné Fejes Henriett
pedagógiai referens 
06-36/512-000
Kadlottne.Fejes.Henriett@oh.gov.hu

Nagy Ildikó
pedagógiai referens
06-36/511-521
Nagy.Ildiko@oh.gov.hu

Nagyné Holló Mária
pedagógiai referens
06-36/512-006
Nagyne.Hollo.Maria@oh.gov.hu

Kerekes András
pedagógiai referens
06-36/511-524
Kerekes.Andras@oh.gov.hu

Koronka Csilla
pedagógiai referens
06-36/510-916
Koronka.Csilla@oh.gov.hu

Erdélyi Anita
pedagógiai referens
06-36/511-521
Erdelyi.Anita@oh.gov.hu

Jakab Angelika
vezetői asszisztens
06-36/510-912
Jakab.Angelika@oh.gov.hu

Tóth Tamás
titkársági ügyintéző
06-36/511-523
Toth.Tamas@oh.gov.hu

Veres Sándor
nyomdász
06-36/510-919
Veres.Sandor@oh.gov.hu

Nyomtatás