Munkatársak és elérhetőség

Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központ

4029 Debrecen, Monti ezredes u. 7.

Telefon: 52/536-584, 52/536-585

E-mail: POKDebrecen@oh.gov.hu

 

Őri Józsefné Dalmi Anikó
főosztályvezető
Ori.Jozsefne.Dalmi.Aniko@oh.gov.hu

Borsos Tünde
pedagógiai referens
Borsos.Tunde@oh.gov.hu

Chrobákné Reszler Györgyi
pedagógiai referens
Chrobakne.Reszler.Gyorgyi@oh.gov.hu

Dienes Erika
pedagógiai referens
Dienes.Erika@oh.gov.hu

Dobiné Török Éva
pedagógiai referens
Dobine.Torok.Eva@oh.gov.hu

Felföldi Béla
pedagógiai referens
Felfoldi.Bela@oh.gov.hu

Kissné Hajdu Katalin
pedagógiai referens
Kissne.Hajdu.Katalin@oh.gov.hu

Kótiné Losonczi Zsuzsanna
pedagógiai referens
Kotine.Losonczi.Zsuzsanna@oh.gov.hu

Parádiné Kenéz Tünde Emese
pedagógiai referens
Paradine.Kenez.Tunde.Emese@oh.gov.hu

Posta János
vezetői asszisztens
Posta.Janos@oh.gov.hu

Simon Dóra
pedagógiai referens
Simon.Dora@oh.gov.hu

Dr. Szűcsné Galgóczi Edina
pedagógiai referens
DrSzucsne.Galgoczi.Edina@oh.gov.hu

Vargáné Kovács Marianna
titkársági ügyintéző
Vargane.Kovacs.Marianna@oh.gov.hu

Nyomtatás