Munkatársak és elérhetőség

Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központ

4029 Debrecen, Monti ezredes u. 7.

Telefon: +36-52/536-584, +36-52/536-585

E-mail-cím: POKDebrecen@oh.gov.hu

 

Név Elérhetőség Munkaterületek
Őri Józsefné Dalmi Anikó E-mail-cím: 
Ori.Jozsefne.Dalmi.Aniko@oh.gov.hu
főosztályvezető
Borsos Tünde Telefon: +36-96/613-447;
E-mail-cím: Borsos.Tunde@oh.gov.hu
Pedagógus-minősítés,
Pedagógiai-szakmai ellenőrzés
Chrobákné Reszler Györgyi Telefon: +36-96/613-450
E-mail-cím: 
Chrobakne.Reszler.Gyorgyi@oh.gov.hu
Tanulmányi versenyek,
Honlap, Hírmondó szerkesztése,
Tanulótájékoztatás,
Tankötelezettség
Dobiné Török Éva

Telefon: +36-96/613-451;
E-mail-cím: Dobine.Torok.Eva@oh.gov.hu

Szaktanácsadás,
Tankötelezettség,
Lemorzsolódás,
OKM alulteljesítő intézmények támogatása
Felföldi Béla Telefon: +36-96/613-445;
E-mail-cím: Felfoldi.Bela@oh.gov.hu
Pedagógus-minősítés,
Pedagógiai-szakmai ellenőrzés, Pedagógiai értékelés
Hevessy Boglárka Telefon: 06-30/358-7053;
E-mail-cím: Hevessy.Boglarka@oh.gov.hu
Pedagógusok továbbképzése,
Pedagógiai tájékoztatás,
rendezvények, Pedagógiai mérések,
EFOP-3.2.15 projektben feladatok
Horváth Marianna 
Telefon: 06-70/505-7250;
E-mail-cím: Horvath.Marianna@oh.gov.hu
Fenntartható fejlődés, Ökoiskola, Bázisintézmények,
EFOP-3.1.5 projekt feladatok
Kissné Hajdu Katalin Telefon: +36-96/613-448
E-mail-cím: Kissne.Hajdu.Katalin@oh.gov.hu
Lemorzsolódás,
Tankötelezettség,
OKM alulteljesítő intézmények támogatása, OKTV versenyek
Dr. Orosz-Rácsai Georgina Erzsébet

Telefon: +36-96/613-443;

E-mail-cím: Oroszracsai.Georgina@oh.gov.hu

Egyéni munkarend, Tanügyigazgatás,
Diákjogi tanácsadás, Tankötelezettség
Parádiné Kenéz Tünde Emese Telefon: +36-96/613-452;
E-mail-cím: 
Paradine.Kenez.Tunde.Emese@oh.gov.hu
Pedagógiai tájékoztatás,
Pedagógiai szakkönyvtár, rendezvények,
Bázisintézmények
Posta János

Telefon: +36-96/613-442;
E-mail-cím: Posta.Janos@oh.gov.hu

Informatikai, rendszergazdai feladatok
Simon Dóra Telefon: +36-96/613-449;
E-mail-cím: Simon.Dora@oh.gov.hu
Szaktanácsadás,
Pedagógiai értékelés
Dr. Ungvári Judit Telefon: +36-96/613-446;
E-mail-cím: Ungvari.Judit@oh.gov.hu
Egyéni munkarend, Tanügyigazgatás,
Diákjogi tanácsadás, Tankötelezettség
Vargáné Kovács Marianna

Telefon: +36-96/613-444;
E-mail-cím:
Vargane.Kovacs.Marianna@oh.gov.hu

Ügyviteli, gazdasági, humánpolitikai feladatok



Nyomtatás