Munkatársak és elérhetőség

Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központ

4029 Debrecen, Monti ezredes u. 7.

Telefon: 52/536-584, 52/536-585

E-mail: POKDebrecen@oh.gov.hu

 

Név Elérhetőség Munkaterületek
Őri Józsefné Dalmi Anikó E-mail: 
Ori.Jozsefne.Dalmi.Aniko@oh.gov.hu
főosztályvezető
Borsos Tünde Telefon: 06-96/613-447;
E-mail: Borsos.Tunde@oh.gov.hu
Pedagógus-minősítés,
Pedagógiai-szakmai ellenőrzés
Chrobákné Reszler Györgyi E-mail: 
Chrobakne.Reszler.Gyorgyi@oh.gov.hu
Tanulmányi versenyek,
Honlap, Hírmondó szerkesztése,
Tanulótájékoztatás,
Tankötelezettség
Dobiné Török Éva

Telefon: 06-96/613-451;
E-mail: Dobine.Torok.Eva@oh.gov.hu

Szaktanácsadás,
Tankötelezettség,
Lemorzsolódás,
OKM alulteljesítő intézmények támogatása
Felföldi Béla Telefon: 06-96/613-445;
E-mail: Felfoldi.Bela@oh.gov.hu
Pedagógus-minősítés,
Pedagógiai-szakmai ellenőrzés, Pedagógiai értékelés
Hevessy Boglárka Telefon: 06-30/358-7053;
E-mail: Hevessy.Boglarka@oh.gov.hu
Pedagógiai tájékoztatás,
rendezvények, Pedagógiai mérések,
EFOP-3.2.15 projektben feladatok
Horváth Marianna 
Telefon: 06-96/613-448;
E-mail: Horvath.Marianna@oh.gov.hu
Fenntartható fejlődés, Zöld Óvoda, Ökoiskola,
EFOP-3.1.5 projekt feladatok
Kissné Hajdu Katalin E-mail: Kissne.Hajdu.Katalin@oh.gov.hu Lemorzsolódás,
Tankötelezettség,
OKM alulteljesítő intézmények támogatása, OKTV versenyek
Kótiné Losonczi Zsuzsanna Telefon: 06-96/613-443;
E-mail:
Kotine.Losonczi.Zsuzsanna@oh.gov.hu
Tankötelezettség,
Pedagógusok továbbképzése
Dr. Orosz-Rácsai Georgina Erzsébet E-mail: Oroszracsai.Georgina@oh.gov.hu
Egyéni munkarend, Tanügyigazgatás,
Diákjogi tanácsadás, Tankötelezettség
Parádiné Kenéz Tünde Emese Telefon: 06-96/613-452;
E-mail: 
Paradine.Kenez.Tunde.Emese@oh.gov.hu
Pedagógiai tájékoztatás,
Pedagógiai szakkönyvtár, rendezvények,
Bázisintézmények
Posta János E-mail: Posta.Janos@oh.gov.hu Informatikai, rendszergazdai feladatok
Simon Dóra Telefon: 06-96/613-449;
E-mail: Simon.Dora@oh.gov.hu
Szaktanácsadás,
Pedagógiai értékelés
Dr. Ungvári Judit Telefon: 06-96/613-446;
E-mail: Ungvari.Judit@oh.gov.hu
Egyéni munkarend, Tanügyigazgatás,
Diákjogi tanácsadás, Tankötelezettség
Vargáné Kovács Marianna E-mail: 
Vargane.Kovacs.Marianna@oh.gov.hu
Ügyviteli, gazdasági, humánpolitikai feladatok

 

Projektben dolgozó munkatársak:

Név
Elérhetőség Munkaterületek
Badar Andrea
Telefon: 06-30/481-7025;
E-mail: badar.andrea@oh.gov.hu
EFOP-3.1.5 munkaügyi feladatok
Fodorné Körtvélyesi Ilona
Telefon: 06-30/832-2337;
E-mail: fodorne.kortvelyesi.ilona@oh.gov.hu
EFOP-3.1.5 szakmai munkatárs
Molnárné Iratosy Henrietta Telefon: 06-30/832-2186;
E-mail: molnarne.iratosy.henrietta@oh.gov.hu
EFOP-3.1.5 szakmai asszisztens
Nyomtatás