A POK szakmai szolgáltatásai

Kedves Pedagógus Kollégák!

Az Oktatási Hivatal Budapesti Pedagógiai Oktatási Központja ezen az oldalon szeretné tájékoztatni a kollégákat az igénybe vehető szakmai szolgáltatásokról.

Az alábbi két linken olvasható és letölthető szolgáltatásaink gyűjteménye az óvodák és az iskolák számára külön szerkesztett dokumentumban. Mindkét dokumentumot folyamatosan frissítjük.

A szakmai szolgáltatások igénylésére az Oktatási Hivatal minden év novemberében megnyíló igényfelmérő kérdőívén, valamint a pokbudapest@oh.gov.hu e-mail-címre küldött üzenetekkel van lehetőség, amelyeket folyamatosan fogadunk a tanév során.

 

Név E-mail-cím Telefon
Matlári Gergely
csoportvezető
Matlari.Gergely.Janos@oh.gov.hu 06 1 374-2154
06 30 571-4325
Béres József Beres.Jozsef@oh.gov.hu 06 1 374-2454
06 30 924-2744
Ladányi Ágnes Ladanyi.Agnes@oh.gov.hu 06 1 374-2225
06 30 358-7069
Márton Gyöngyi Marton.Gyongyi@oh.gov.hu 06 1 374-2460
06 30 323-8960
Maris-Nagy Éva Marisnagy.Eva@oh.gov.hu 06 1 374-2284
Rózsa Edit Rozsa.Edit@oh.gov.hu 06 30 682-2342
Nyomtatás