Tréner (EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres tréner (EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001) munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

Az EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 kódszámú, „A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása” című kiemelt projekt szakmai fejlesztői feladatainak ellátása, ezen belül különösen:

  • 30 órás bentlakásos továbbképzések megtartása pedagógusok számára
  • 30 órás bentlakásos képzések megtartása animátorok számára
  • a mentorokkal együttműködve pedagógusoknak szóló műhelytalálkozók vezetése
  • a pedagógusok és animátorok érzékenyítése a projekt iránt
  • részvétel a 30 órás bentlakásos trénerképzésen és a kötelező munkatársi találkozókon
  • közreműködés a képzések minőségbiztosításában
  • kapcsolattartás a projekt munkatársaival, illetve az Oktatási Hivatal kijelölt szereplőivel
  • az adminisztráció és a munkadokumentáció vezetése, szakmai beszámolók összeállítása.

Elvárt kompetenciák, feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 év pedagógusi vagy pedagógiai munkát segítő munkakörben szerzett tapasztalat és/vagy oktatói, képzői szakterületen szerzett tapasztalat
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • rendszerszemlélet, szervezőkészség
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó készség
  • proaktív, precíz, önálló munkavégzés
  • kapcsolatteremtő és együttműködési képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint, tervezetten 2019. május 31-ig
  • teljes munkaidő
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

  • a 30 órás bentlakásos képzések helyszíneit a képzésre jelentkező animátorok és pedagógusok területi jellemzőinek függvényében választják ki a konvergenciarégiókban.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.