Toborzási és kiválasztási munkatárs

Az Oktatási Hivatal Humánpolitikai Főosztálya új munkatársat keres toborzási és kiválasztási munkatárs munkakörbe.

Az Oktatási Hivatal egyszerre van jelen a köznevelési és a felsőoktatási intézmények életében, a diákok továbbtanulásánál, a hallgatók tanulmányaiban, illetve a nyelvvizsgázók vagy a pedagógiai továbbképzéseken részt vevő tanárok ügyeinek intézésénél – működésével a hazai képzés minden területét hatékonyan fogja össze.

Fontosabb feladatok:

  • a Hivatal projektjeinek toborzáskiválasztásával kapcsolatos end-to-end folyamatok teljeskörű menedzselése;
  • részvétel a Hivatal projektjeinek FEOR-alapú munkaköri és bérstruktúrájának kialakításában;
  • a Humánpolitikai Főosztály munkájához kapcsolódó beszerzési eljárások koordinálása, a beszerzési dokumentumok elkészítése, valamint az eljárást megelőző szakmai inputok megadása;
  • igény szerint vezetői tréningek, csapatépítők és egyes rendezvények megszervezése (helyszín kiválasztása, programok összeállítása, érintett személyek tájékoztatása, catering-beszerzés lefolytatása).
  • részvétel az Mt-s jogviszonyban foglalkoztatott állomány álláshelyének (ANYR) adminisztrációjában;
  • szoros együttműködés a projekt menedzserével, szakmai irányítójával, pénzügyi vezetőjével és a Hivatal egyes vezetőivel.

  • felsőfokú végzettség és minimum 3 éves releváns, toborzás-kiválasztás területén szerzett munkatapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos ismerete;
  • hatékony szervezési készség;
  • erős kommunikációs képesség írásban és szóban;
  • problémamegoldó hozzáállás;
  • együttműködési készség;
  • határozottság;
  • önálló, precíz munkavégzés.

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • határozott időtartamú (féléves szerződés, de tervezetten hosszabbításra van lehetőség), teljes munkaidős (40 órás) vagy részmunkaidős állás a Munka Törvénykönyve szerint;
  • otthoni munkavégzés (minimum heti 2 napban) vagy a feladat teljes távmunkában is ellátható;
  • megegyezésen alapuló bér- és cafeteria-juttatás;
  • kezdés a döntés és a munkaügyi folyamatok lefolytatása után azonnal lehetséges;
  • jól megközelíthető iroda.

Oktatási Hivatal HR központja: 1074 Budapest, Rákóczi út 70–72. (R70 Irodaház)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével, bruttó fizetési igény megjelölésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre.

Megpályázom a pozíciót