Témavezető (EFOP-3.1.5-16-2016-00001)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres témavezető (EFOP-3.1.5-16-2016-00001) munkakörbe.

A munkakör ellátásával kapcsolatos általános feladatok:

Az Oktatási Hivatal által kezelt, EFOP-3.1.5-16-2016-00001 „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" című kiemelt projekt témavezetői feladatainak ellátása, ezen belül különösen:

  • a szakmai vezető beosztottjaként irányítja a képzés szervezési területét
  • a projekt megvalósulásához kapcsolódva koordinálja a képzések előkészítését, megszervezését és megvalósítását
  • a képzés szervezési területen dolgozó szakmai szakértők munkáinak téma szerinti ütemezése, szakmai véleményezése
  • tanulmányok, elemzések, szakvélemények készítése, a szakmai szakértők munkáinak téma szerinti koordinálása
  • koordinálja az online „Képzésszervező" felület szakmai működtetését
  • szükség esetén részvétel műhelymunkákon, szakmai rendezvényeken.

Elvárt feltételek és követelmények:

  • felsőfokú végzettség (előny az andragógia területen szerzett diploma)
  • minimum 5 éves tapasztalat (pl. pedagógus-továbbképzésben, oktatási és/vagy fejlesztési folyamatokban vagy oktatási minőségbiztosítási területen)
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat (minimum 2-3 fő közvetlen irányítása)
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány)
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • rendszerszintű gondolkodás
  • konstruktív, eredményorientált attitűd
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó készség
  • proaktív, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint, tervezetten 2020. szeptember 30-ig
  • teljes munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • jól megközelíthető munkahely.

Jelentkezési határidő: folyamatos

A munkavégzés helye: 1055 Budapest, Honvéd u. 20/A

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a munkakör és a fizetési igény megjelölésével.