Tananyagszerkesztő

Az Oktatási Hivatal új munkatársat keres tananyagszerkesztő pozícióba

Feladatok:

Az új munkatársak – az EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása” c. kiemelt projekt keretében – az érettségi írásbeli feladatok keresésére szolgáló felület tartalmának szerkesztésében közreműködnek. A feladat célja, hogy a 2005 óta elérhető feladatsorokat felhasználóbarát módon, egy online feladatbankban kulcsszavak segítségével feladatonként kereshetővé tegye, és ezzel segítse az érettségi vizsgákra való felkészítést és felkészülést. A feladatok részletezve:

  • az Oktatási Hivatal honlapján (https://www.oktatas.hu/kozneveles/erettsegi/feladatsorok) megtalálható írásbeli érettségi feladatok feladatainak felszerkesztése a Hivatal által biztosított alkalmazásba;
  • részvétel az alkalmazás használatával kapcsolatos online felkészítésen.

Elvárt kompetenciák, egyéb feltételek:

  • középfokú végzettség és minimum 2 év köznevelés/felsőoktatáshoz kapcsolódó tapasztalat, vagy;
  • felsőfokú végzettség és minimum 1 év köznevelés/felsőoktatáshoz kapcsolódó tapasztalat;
  • magas szintű szövegszerkesztési ismeretek;
  • Előny: MathType képletszerkesztő és/vagy LaTeX képletszerkesztőjének ismerete;
  • jó problémamegoldóképesség;
  • proaktív, önálló munkavégzés;
  • pontosság, precizitás;
  • megbízhatóság.
  • Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) magas szintű ismerete;
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • büntetlen előélet;

Amit kínálunk:

  • határozott idejű szakmai munkatársi munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint 5 hónap időtartamra tervezetten 2022. júniustól;
  • teljes munkaidős (40 órás) foglalkoztatás;
  • alapbér + cafetéria juttatás;
  • távmunkavégzés.

A munkavégzés helye: távmunka

Jelentkezési határidő: 2022.05.15

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével és a fizetési igény megjelölésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre

Megpályázom a pozíciót