Szolgáltatási szakértő (szakmai gyakorlat)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szolgáltatási szakértő (szakmai gyakorlat) munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

Részvétel a szolgáltatási munkacsoport munkájában, ezen belül:

  • részvétel Kárpát-medencei oktatásszakmai együttműködések előkészítésében, szervezésében és lebonyolításában;
  • külhoni felsőoktatási szolgáltatások (szakmai gyakorlati rendszer) szervezése és lebonyolítása.

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség;
  • legalább egyéves releváns szakmai tapasztalat;
  • (például a köznevelési/felsőoktatási oktatásszervezés, a tanulói/hallgatói szolgáltatások – különösen a szakmai gyakorlati rendszer –, illetve a rendezvényszervezés, a nemzetközi/külhoni kapcsolattartás stb. területén)
  • valamint
  • a magyar és az európai felsőoktatás rendszerének ismerete;
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • cselekvőképesség;
  • problémamegoldó készség;
  • jó kommunikációs készség;
  • együttműködési képesség;
  • kreativitás;
  • szakszerűség;
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • a német, a szlovák, az ukrán, a román, a szerb, a horvát és a szlovén nyelvek valamelyikének tárgyalóképes ismerete;
  • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint (várhatóan 2020. 09. 30-ig);
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: 2017. 11. 30.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre, a fizetési igény megjelölésével.