Szakmai szakértő

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szakmai szakértő munkakörbe

Fontosabb feladatok:

  • tanulmányok, elemzések, szakvélemények készítése
  • közreműködés tehetségtáborok és tanulmányi versenyek szakmai anyagainak előkészítésében
  • részvétel a minőségbiztosítási folyamatok és eljárásrendek kialakításában
  • fejlesztési folyamatok támogatása
  • beszámolók, jelentések készítése a munkáltató által megadott rend szerint

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú pedagógus végzettség
  • 3 év nevelési-oktatási gyakorlat
  • fejlesztési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • tehetséggondozás terén szerzett szakmai tapasztat
  • tehetségtáborok és tanulmányi versenyek szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalatok
  • minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű IKT ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • rendszerszemlélet
  • konstruktív, eredményorientált attitűd
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó képesség
  • proaktív, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint várhatóan 2018.május 1. – 2018. december 31. között
  • teljes munkaidő
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • jól megközelíthető iroda

A munkavégzés helyei: 1122 Budapest, Maros utca 19–21.

Jelentkezési határidő: folyamatos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.