Szakmai szakértő – (EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szakmai szakértő (EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001) munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

Az EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 kódszámú, „A köznevelés keretrendszeréhez kapcsolódó mérési-értékelési és digitális fejlesztések, innovatív oktatásszervezési eljárások kialakítása, megújítása" című kiemelt projekt szakmai szakértői feladatainak ellátása, ezen belül különösen:

  • közreműködés szakmai együttműködések előkészítésében, szervezésében és megvalósításában
  • minősítések lebonyolítása
  • elemzések, szakvélemények készítése
  • közreműködés szakmai anyagok előkészítésében
  • részvétel a minőségbiztosítási folyamatok és eljárásrendek kialakításában
  • fejlesztési folyamatok támogatása
  • beszámolók, jelentések készítése a munkáltató által megadott rend szerint.

Elvárt kompetenciák, feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább egyéves közoktatási és/vagy a felsőoktatás fejlesztéséhez és/vagy a szociális szakterülethez kapcsolódó tapasztalat, valamint
  • a minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • jártasság pedagógiai fejlesztésekben
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • rendszerszemlélet, szervezőkészség
  • konstruktív, eredményorientált attitűd
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó készség
  • proaktív, precíz, önálló munkavégzés
  • kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • kreativitás, szakszerűség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint, tervezetten 2020. július 31-ig
  • teljes munkaidő
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

  • 1055 Budapest, Honvéd utca 20/A

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.