Szakmai munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársat keres szakmai munkatárs munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • egyes résztanulmányok önálló elkészítése;
  • a szükséges szakirodalmi kutatómunka elvégzése, előadások előkészítéséhez kapcsolódó kutatómunka elvégzése;
  • döntés-előkészítő anyagok szakmai előkészítése, véleményezése;
  • a szakmai vezető és a szakmai területen dolgozó munkatársak munkájának támogatása és segítése adminisztratív, szervezési jellegű feladatok területén;
  • szakmai anyagok és adatok szolgáltatása az időszaki beszámolók elkészítéséhez, az ehhez szükséges anyagok begyűjtése és rendszerezése;
  • az elkészült szakértői anyagok mennyiségi és formai ellenőrzése;
  • a szakmai terület működéséhez kapcsolódó dokumentáció vezetése;
  • kimutatások készítéséhez adatok szolgáltatása;
  • emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése;
  • a projekt során keletkező szakmai dokumentumok teljes körű adminisztrálása, rendszerezése, nyilvántartása, iktatása;
  • közreműködés szakmai konferenciák, események előkészítésében;
  • találkozók, megbeszélések tervezése, szervezése;
  • kapcsolattartás a szakmai és az egyéb partnerekkel a projekt sikeres megvalósítása érdekében.

Elvárt kompetenciák:

  • legalább középfokú végzettség;
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) középszintű ismerete;
  • felsőfokú végzettség esetén 1 év, középfokú végzettség esetén 2 év közneveléshez/felsőoktatáshoz kapcsolódó tapasztalat;
  • minimum 1 év projektadminisztrációs tapasztalat;
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precíz és proaktív munkavégzés, kiemelkedő kommunikációs készség, kapcsolatteremtő készség, szervezőkészség, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:

  • irodavezetői vagy jogi asszisztensi OKJ-s végzettség.

Amit kínálunk:

  • határozott idejű, a Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Honvéd u. 20/A

Jelentkezési határidő: 2018. 07. 01.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.