Szakmai asszisztens (EFOP-3.1.5-16-2016-00001)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szakmai asszisztens (EFOP 3.1.5) munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

az Oktatási Hivatal által kezelt EFOP-3.1.5-16-2016-00001 kódszámú, „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" című kiemelt projekt szakmai asszisztensi feladatainak ellátása, ezen belül különösen

  • a projektterületen dolgozó munkatársak munkájának támogatása elsősorban az adminisztratív és szervezési jellegű feladatok területén
  • a projekt megvalósítása során keletkező iratok teljes körű adminisztrálása, ellenőrzése, rendszerezése, iktatása, nyilvántartása, kimutatások készítése
  • adatok, szakirodalom keresése, rendszerezése tanulmányokhoz, elemzésekhez
  • találkozók, megbeszélések szervezése
  • közreműködés szakmai konferenciák, rendezvények, workshopok és egyéb események előkészítésében
  • kapcsolattartás a projekt szakmai megvalósításában részt vevőkkel, szükség szerint a szakmai megbeszélések emlékeztetőjének elkészítése
  • beszámolók, jelentések készítése a munkáltató által megadott rend szerint.

Elvárt kompetenciák, feltételek:

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 1 év adminisztratív tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (levelezőkliens-használat, Word, Excel, MS Projekt)
  • büntetlen előélet
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • terhelhetőség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • szakszerűség, megbízható, precíz és proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • haladó szintű Excel-tudás
  • projektben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint, tervezetten 2018.12.31-ig
  • teljes munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • jól megközelíthető munkahely

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület, Honvéd utca 20/A

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a munkakör és a fizetési igény megjelölésével.