Projektasszisztens

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres projektasszisztens munkakörbe

Fontosabb feladatok:

Az Oktatási Hivatal által kezelt európai uniós finanszírozású projektek projektasszisztensi feladatainak ellátása, ezen belül különösen:

  • a projektben dolgozó munkatársak munkájának segítése, elsősorban az adminisztráció és a szervezés területén;
  • a projekthez kapcsolódó iratok teljes körű adminisztrációja, rendszerezése, iktatása, nyilvántartása;
  • a projektdokumentumok rendezése, nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése;
  • a projekt megvalósításához kapcsolódó adatok rögzítése, ellenőrzése;
  • találkozók, megbeszélések tervezése, szervezése;
  • kapcsolattartás a projekt szakmai megvalósításában részt vevőkkel, szükség szerint a szakmai megbeszélések emlékeztetőjének elkészítése;
  • beszámolók, jelentések készítése a munkáltató által megadott rend szerint.

  • középfokú végzettség és legalább 1 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat vagy felsőfokú végzettség;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (levelezőkliens használata, Word, Excel);
  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • monotóniatűrés;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • szakszerűség;
  • megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • haladó szintű Excel-tudás;
  • projektben és/vagy irodai munkában szerzett tapasztalat;
  • teljesítésigazolások/kiküldetések adminisztrációjában/ellenőrzésében szerzett tapasztalat;
  • MS Project szoftver ismerete;
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő;
  • határozott idejű munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: 1055 Budapest, Honvéd utca 20/A

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.