(projekt) Pénzügyi munkatárs

Az OKTATÁSI HIVATAL

új munkatársakat keres

(projekt) pénzügyi munkatárs munkakörbe

Fontosabb feladatok:

  • az Oktatási Hivatal által megpályázott és elnyert európai uniós és hazai finanszírozású projektek pénzügyi tervezésében és nyomon követésében való aktív részvétel;
  • a projekt mindenkor érvényes pályázati felhívása, eljárásrendje és a hatályos jogszabályok szerinti pénzügyi megvalósításában, ennek részeként az elszámolásokhoz kapcsolódó pénzügyi-gazdasági nyilvántartások vezetésében, az elszámoláshoz szükséges adatok HR-alapú százalékos felbontásában, a kifizetési kérelmek összeállításában, az asszisztenciában, a könyvvizsgálatok és egyéb ellenőrzések előkészítésében és lebonyolításában való részvétel;
  • közreműködés a projekt megvalósulásához szükséges gazdasági, pénzügyi, beszerzési, közbeszerzési tevékenységekben.

Elvárt feltételek és kompetenciák:

  • közgazdasági vagy pénzügyi középfokú végzettség vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok;
  • legalább 1 éves európai uniós projektben szerzett tapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS projekt) ismerete;
  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • problémamegoldó készség;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • szakszerű, megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: jól megközelíthető iroda Budapest V. kerületében

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.