Projekt (folyamat)menedzser

Az Oktatási Hivatal munkatársakat keres projekt(folyamat)menedzser munkakörbe

Fontosabb feladatok:

Az Oktatási Hivatalban megvalósuló európai uniós projektekben különösen az alábbi feladatok ellátásában számítunk az új munkatársra:

  • a menedzsmentfolyamatok támogatása annak érdekében, hogy a projektmegvalósítás a támogatási szerződésben foglalt határidőben és módon, ütemezetten, a jogszabályoknak és a mindenkor érvényes belső eljárásrendnek megfelelően történjen;
  • a projekt költség-, erőforrás- és ütemezési tervének karbantartása, szükség esetén javaslatok megfogalmazása projektfolyamatok optimalizálására, továbbfejlesztésére;
  • részvétel a projektterv módosításában;
  • részvétel a beszerzések, közbeszerzések előkészítésében, a beszerzési folyamatok figyelemmel kísérése;
  • kapcsolattartás a projekt megvalósításába (köz)beszerzés útján, szerződéssel bevont partnerekkel, megrendelők kiadása, a teljesítések folyamatának figyelemmel kísérése, koordinálása, menedzsmentoldali támogatás;
  • közreműködés a humánerőforrás-bevonás folyamatában;
  • aktív részvétel a folyamatosan előálló projektdokumentáció megfelelőségének ellenőrzésében, elkészítésében;
  • a projektet érintő nyilvántartások teljességének, naprakészségének és pontosságának ellenőrzése, meglétének biztosítása;
  • annak elősegítése, hogy a projektet érintő adatszolgáltatások, beszámolók határidőre és pontosan elkészüljenek, szükség szerint az adatszolgáltatási folyamatok optimalizálása;
  • részvétel a projekt ellenőrzéseire való felkészülésben;
  • a projektmegvalósítás során a menedzsment területén felmerülő egyéb feladatok.

Feltételek és elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség;
  • európai uniós projektben szerzett legalább 3 éves vezetői, koordinátori vagy 5 éves projektmenedzsment-tapasztalat;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (levelezőkliens-használat, Word, Excel);
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • rendszerszemlélet;
  • problémamegoldó készség;
  • munkaszervezési képesség;
  • szakszerűség, megbízható, precíz munkavégzés;
  • vezetői szemlélet és attitűd.

Amit kínálunk:

  • a projektmegvalósítást támogató, jól felépített rendszer, eljárásrendek, eszközök;
  • határozott idejű alkalmazotti, teljes munkaidős munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • jövedelem megegyezés szerint;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • fiatalos, lendületes csapat;
  • jól megközelíthető, modern iroda.

A munkavégzés helye: 1055 Budapest, Honvéd utca 20/A.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre.