Program szakmai munkatárs

Az Oktatási Hivatal
Köznevelési Projektek Szakmai Koordinácós Osztálya

új munkatársat keres program szakmai munkatárs munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • részt vesz az Oktatási Hivatal által koordinált Erasmus + program részeként működő eTwinning program magyarországi Nemzeti Szolgáltató Pont munkájában (www.etwinning.net);
  • a Nemzeti Szolgáltató Pont munkatársaként kapcsolatot tart a hálózatba már bekapcsolódott pedagógusokkal, népszerűsíti a programot és támogatja a bekapcsolódni kívánó pedagógusok részvételét;
  • képviseli a programot hazai és nemzetközi találkozókon, előadásokat, workshopokat, tréningeket tart;
  • részvétel kommunikációs, promóciós tevékenységekben: cikkek írása, hazai weboldal szerkesztése, tájékoztatás nyújtása/ügyfélszolgálati feladatok, kommunikációs kampányokban való részvétel, közösségi média felületek kezelése, képzések, konferenciák, versenyek, rendezvények szervezése, a programhoz kapcsolódó online felületek kezelése;
  • a Támogató (EACEA) számára beszámolók, riportok és munkaterv elkészítése angol nyelven;
  • kapcsolattartás és közös munka az eTwinningben részt vevő külföldi szolgáltató pont munkatársaival, a Központi Szolgáltató Ponttal, a Támogató szervezettel (EACEA) angol nyelven;
  • aktív részvétel közös munkacsoportokban.

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú képesítés;
  • minimum C1 szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, MS Projekt);
  • munkaszervezési képesség;
  • jó kommunikációs képesség;
  • együttműködési képesség;
  • megbízható, precíz munkavégzés.

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet;
  • magyar állampolgárság.

Előnyt jelent:

  • nemzetközi oktatási projektekben szerzett tapasztalt;
  • tréneri tapasztalat;
  • projektmódszer és oktatásban használt digitális eszközök széles körül ismerete;
  • kommunikációs területen szerzett tapasztalat;
  • további idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • megegyezésen alapuló bér és juttatási csomag;
  • a Munka Törvénykönyve szerint határozott időtartamú 2023. december 31-ig tartó munkaviszony (előreláthatólag ezen időtartam után hosszabbítható);
  • teljes munkaidős (40 órás) állás;
  • az álláshely a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • modern munkakörnyezet és jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: 1055 Budapest, Szalay u. 10-14.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.

Megpályázom a pozíciót >>