Pénzügyi munkatárs (Miskolc)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres a Miskolci Pedagógiai Oktatási Központba pénzügyi munkatárs (Miskolc) munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • a Pedagógiai Oktatási Központ aktuális feladataihoz kapcsolódó gazdasági jellegű feladatok teljes körű ügyintézése
  • a beszerzési igények felmérése, összegyűjtése, árajánlatok bekérése, a beszerzések engedélyeztetése, majd a megrendelések, szerződések előkészítése, a szükséges mellékletek elkészítése, letöltése, bekérése
  • kapcsolattartás a partnerekkel és az Oktatási Hivatal Gazdasági Főosztályával, valamint a Pedagógiai-szakmai Szolgáltatások Koordinációs Főosztályával
  • a készpénzigény felmérése, a készpénzellátmány nyilvántartása, kezelése a pénzkezelési szabályok betartása, anyagi felelősség vállalása mellett
  • a készpénzes és utalásos számlák ellenőrzése alaki és tartalmi szempontból, jogosságuk esetén a teljesítésigazolás előkészítése, ennek és a számla egyéb szükséges mellékleteinek a csatolása és megküldése a Hivatal Gazdasági Főosztálya számára a teljesítési határidők figyelemmel kísérése mellett, illetve a számla ellenértékének kifizetése
  • a havi készpénzellátmánnyal való elszámolás előkészítése, majd elvégzése az Oktatási Hivatal pénztárában
  • a belföldi és külföldi kiküldetések pénzügyi elszámolásainak előkészítése
  • adatszolgáltatások, kimutatások, jelentések készítése

Elvárt kompetenciák, feltételek:

  • középfokú iskolai végzettség, pénzügyi-számviteli szakképesítés
  • minimum 1 év tapasztalat pénzügyi területen
  • államháztartási gyakorlat
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) alapszintű ismerete
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • szakszerűség, precizitás
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • EU-s források tervezésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • határozott idejű, 2020. szeptember 30-ig tartó alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint
  • teljes munkaidő
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Miskolci Pedagógiai Oktatási Központ

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.