Pénzügyi munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres
pénzügyi munkatárs
munkakörbe

Fontosabb feladatok:
Az Oktatási Hivatal által megvalósítandó EU-s projektek megvalósításában való közreműködés ezen belül különösen:

  • A Hivatal megrendeléseinek, beszerzéseinek és szerződéseinek az előzetes fedezetvizsgálatát követően a kötelezettségvállalások rögzítése a Forrás SQL rendszer kötelezettségvállalási moduljában
  • A napi bankbizonylatok alapján a vállalt kötelezettségek teljesítésének vizsgálata, szükség szerinti korrekciója,
  • A keretgazdálkodásra vonatkozó belső szabályok, előírások betartásának, a rögzített keretek felhasználásának követése és nyilvántartása,
  • A beérkező számlák ellenőrzése, érkeztetése, iktatása (rögzítése) a Forrás SQL integrált pénzügyi-számviteli rendszer megfelelő moduljában, az adatrögzítésre előírt szabályok betartásával
  • Uniós projektek kötelezettségvállalásainak és kifizetéseinek egyeztetése a társosztályokkal
  • Szakszerű, pontos és határidőre teljesített adatszolgáltatás a törvényben előírt adatszolgáltatás teljesítéséhez, a költségvetési beszámoló összeállításához, a keretgazdálkodáshoz, továbbá a projektek, céltámogatások, különféle pályázatok elszámolásához
  • A belföldi és külföldi kiküldetések pénzügyi elszámolásainak elkészítése

  • Középfokú képesítés, pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség;
  • Államháztartási területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Forrás SQL program felhasználói szintű ismerete;
  • Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) közép szintű ismeret;
  • Büntetlen előélet;
  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Precizitás.

Előnynek számít:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozott idejű Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony,
  • Teljes munkaidő;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú-távú karrier lehetőség,
  • Jól megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével!