Pénzügyi munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres
pénzügyi munkatárs
munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

Az Oktatási Hivatal által megvalósítandó EU-s projektekhez kapcsolódó feladatok ellátása, ezen belül különösen:

  • az Oktatási Hivatal megrendeléseinek, beszerzéseinek és szerződéseinek előzetes fedezetvizsgálatát követően a kötelezettségvállalások rögzítése a Forrás NET integrált pénzügyi-számviteli rendszer kötelezettségvállalási moduljában;
  • a napi bankbizonylatok alapján a vállalt kötelezettségek teljesítésének vizsgálata, szükség szerinti korrekciója;
  • a keretgazdálkodásra vonatkozó belső szabályok, előírások betartásának, a rögzített keretek felhasználásának követése és nyilvántartása;
  • a beérkező számlák ellenőrzése, érkeztetése, iktatása (rögzítése) a Forrás NET rendszer megfelelő moduljában az adatrögzítésre előírt szabályok betartásával;
  • uniós projektek kötelezettségvállalásainak és kifizetéseinek egyeztetése a társosztályokkal;
  • szakszerű, pontos és határidőre teljesített adatszolgáltatás a törvényben előírt adatszolgáltatás teljesítéséhez, a költségvetési beszámoló összeállításához, a keretgazdálkodáshoz, továbbá a projektek, céltámogatások, különféle pályázatok elszámolásához;
  • a belföldi és külföldi kiküldetések pénzügyi elszámolásainak elkészítése.

  • középfokú képesítés, pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség;
  • államháztartási területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • a Forrás NET program felhasználói szintű ismerete;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) középszintű ismerete;
  • büntetlen előélet;
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • precizitás.

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • teljes munkaidő;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.