Pénzügyi munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres pénzügyi munkatárs munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

  • aktív részvétel az Oktatási Hivatal által megpályázott és elnyert európai uniós és hazai finanszírozású projektek pénzügyi tervezéséhez, lebonyolításához és nyomon követéséhez kapcsolódó feladatok ellátásában
  • közreműködés a projekt megvalósulásához szükséges gazdasági, pénzügyi, beszerzési, közbeszerzési tevékenységekben, ezen belül az elszámolásokhoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, az elszámoláshoz szükséges adatok HR-alapú, százalékos felbontása, a kifizetési kérelmek összeállítása, asszisztencia, könyvvizsgálat és egyéb ellenőrzések lebonyolítása
  • együttműködés a projekt mindenkor érvényes pályázati felhívása, eljárásrendje és a hatályos jogszabályok szerinti pénzügyi megvalósításában.

  • közgazdasági vagy pénzügyi középfokú végzettség vagy felsőfokú intézményi tanulmányok lezárását igazoló záróvizsga megléte
  • legalább 1 éves, európai uniós források tervezésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) magas szintű ismerete
  • büntetlen előélet
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • munkaszervezési képesség
  • problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség
  • együttműködési képesség
  • szakszerű, megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint
  • teljes munkaidő
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.