Pénzügyi asszisztens

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres pénzügyi asszisztens munkakörbe

Fontosabb feladatok:

  • az Oktatási Hivatal által megpályázott és elnyert Európai Uniós és hazai finanszírozású projektek pénzügyi nyilvántartásainak kezelésében való közreműködés
  • közreműködés a projekt megvalósulásához szükséges gazdasági, pénzügyi tevékenységekben, ennek részeként nyilvántartások vezetése, a kifizetési kérelmek összeállítása, asszisztencia, könyvvizsgálatok és egyéb ellenőrzések lebonyolítása
  • a projekt mindenkor érvényes eljárásrendi, pénzügyi és a hatályos jogszabályok szerinti pénzügyi megvalósításában való együttműködés

  • felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség esetén minimum 1 év szakterületi tapasztalat
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, PowerPoint) középszintű ismerete
  • munkaszervezési képesség
  • problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • együttműködési képesség
  • szakszerűség és megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Európai Uniós források tervezésében, kezelésében szerzett tapasztalat

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős (40 órás) állás, hétfőtől csütörtökig 8.00–16.30, pénteken 8.00–14.00 óráig tartó munkavégzéssel
  • versenyképes bér és cafeteria-rendszer
  • folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség pénzügyi területen / projektterületen

A munkavégzés helye: jól megközelíthető iroda Budapest V. kerületében

A jogviszony jellege: a Munka Törvénykönyve szerinti határozott időtartamú foglalkoztatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a bruttó fizetési igény megjelölésével.