.NET fejlesztő

Az Oktatási Hivatal fejlesztői csapata új munkatársakat keres

.NET fejlesztő munkakörbe

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • Az üzletileg kritikus komplex alkalmazások teljes körű fejlesztése (Felhasználói interfész, üzleti logika valamint adatelérési réteg fejlesztése)
  • Hibajavítás, fejlesztői tesztek elvégzése
  • Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig
  • Új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata
  • Szoros együttműködés a más fejlesztési és szakmai területekkel
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése

Elvárt kompetenciák:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • .NET framework 3.5 vagy későbbi, C# programozási nyelv ismerete
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalat
  • MVC fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft SQL Szerver haladó szintű ismerete
  • Többrétegű alkalmazások fejlesztése
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, fejlett rendszerszemlélet
  • Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés
  • Készség új technológiák megtanulására

Előnynek számít:

  • SOA ismerete
  • Design patternek ismerete
  • ASP.NET , AJAX web fejlesztés
  • További relációs adatbáziskezelők ismerete (DB2, Mysql,Oracle stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony
  • Fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú karrier lehetőség
  • jól megközelíthető, színvonalas iroda, modern munkaeszközök

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!

CÍMKÉK

állásajánlat