Kontrolling munkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres

kontrolling munkatárs munkakörbe

Fontosabb feladatok:
Az Oktatási Hivatal által megvalósítandó EU-s projektek megvalósításában való közreműködés ezen belül különösen:

  • Az elfogadott elemi költségvetés alapján az előirányzatok nyilvántartása;
  • A saját hatáskörű előirányzat módosítások jóváhagyásra előkészítése;
  • Az előirányzat módosítások E-adat rendszerbe történő feladások ügyintézése;
  • A jóváhagyott és a MÁK által befogadott előirányzat módosítások átvezetése az előirányzat-nyilvántartáson;
  • A jóváhagyott és a MÁK által befogadott előirányzatok könyvelés részére továbbítása;
  • Az előirányzat-nyilvántartás egyeztetése a MÁK és könyvelési rendszer nyilvántartásai között;
  • Az előirányzatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása;
  • A szerződéskötési folyamat során előzetes fedezetvizsgálat készítése;
  • A szerződések előkészítése kötelezettségvállalás nyilvántartása céljából;
  • Nyilvántartás vezetése a szervezeti egységenkénti, ügyletkódonkénti, forrásonkénti, kiadási jogcímenkénti keretekről;
  • A jóváhagyott keretmódosításokat, keretátadásokat vezeti, nyilvántartja;
  • Kiadja, nyilvántartja, folyamatosan vezeti a szervezeti egységkódokat;
  • Megnyitja az ügyletkódokat, figyelemmel kíséri a megállapított keretek felhasználását, a kerettúllépés megakadályozására intézkedési javaslatot tesz; tájékoztatja felettes vezetőit a kötelezettségvállalással nem terhelt keretekről.

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség, vagy felsőfokú mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Államháztartási területen hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves pénzügyi-számviteli tapasztalat,
  • Forrás SQL program felhasználói szintű ismerete;
  • Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) közép szintű ismeret;
  • Büntetlen előélet;
  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Precizitás.

Előnynek számít:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Határozott idejű Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony,
  • Teljes munkaidő;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, hosszú-távú karrier lehetőség,
  • Jól megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!