Kontrollingmunkatárs

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres

kontrollingmunkatárs munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

Az Oktatási Hivatal által megvalósítandó EU-s projektekhez kapcsolódó feladatok ellátása, ezen belül különösen:

  • az elfogadott elemi költségvetés alapján az előirányzatok nyilvántartása;
  • a saját hatáskörű előirányzat-módosítások előkészítése jóváhagyásra;
  • az előirányzat-módosítások E-adat rendszerbe való feladásának ügyintézése;
  • a jóváhagyott és a MÁK által befogadott előirányzat-módosítások átvezetése az előirányzat-nyilvántartásba;
  • a jóváhagyott és a MÁK által befogadott előirányzatok továbbítása a könyvelés részére;
  • az előirányzat-nyilvántartás egyeztetése a MÁK és a könyvelési rendszer nyilvántartásával;
  • az előirányzatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása;
  • a szerződéskötési folyamat során előzetes fedezetvizsgálat készítése;
  • a szerződések előkészítése kötelezettségvállalás nyilvántartása céljából;
  • nyilvántartás vezetése a szervezeti egységenkénti, ügyletkódonkénti, forrásonkénti, kiadási jogcímenkénti keretekről;
  • a jóváhagyott keretmódosítások, keretátadások vezetése és nyilvántartása;
  • a szervezeti egységkódokat kiadása, nyilvántartása és folyamatosan vezetése;
  • az ügyletkódok megnyitása, a megállapított keretek felhasználásának figyelemmel kísérése, intézkedési javaslattétel a kerettúllépés megakadályozására, a felettes vezetők tájékoztatása a kötelezettségvállalással nem terhelt keretekről.

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség vagy felsőfokú mérlegképes könyvelői végzettség;
  • államháztartási területen hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 éves pénzügyi-számviteli tapasztalat;
  • a Forrás NET program felhasználói szintű ismerete;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) középszintű ismerete;
  • büntetlen előélet;
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • precizitás.

Előnynek számít:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerinti;
  • teljes munkaidő;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.