Junior PHP fejlesztő

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres junior PHP fejlesztő munkakörbe.

Az új munkatárs az alábbi kihívásokra számíthat:

  • üzletileg kritikus, komplex alkalmazások fejlesztése csapatban;
  • meglévő alkalmazások karbantartása, refaktorálása;
  • részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig;
  • új technológiai megoldások kipróbálása, bevezetése, használata senior kollégák támogatása mellett

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • 0-3 év fejlesztői gyakorlat;
  • a PHP nyelv magas szintű ismerete;
  • az OOP ismerete;
  • az SQL alap szintű ismerete;
  • a HTML5, CSS3, Javascript ismerete;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés;
  • készség új technológiák megtanulására;
  • csapatmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • a Composer ismerete;
  • a verziókezelés ismerete (Git);
  • a PSR-szabványok ismerete;
  • automatizált tesztelésben és / vagy CI-ben szerzett tapasztalat;
  • konténerizált fejlesztésben való tapasztalat (Docker);
  • webservice technológiák ismerete (SOAP)
  • api technológiák ismerete (REST)
  • valamilyen frontend keretrendszer ismerete (pl. Angular, React, Vue.js).

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony a munka törvénykönyve szerint;
  • fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, nyugodt munkakörnyezet;
  • home office lehetőség;
  • jól megközelíthető, színvonalas iroda, modern munkaeszközök.

A munkavégzés helye: 1122 Budapest, Maros utca 19–21.

Megpályázom a pozíciót

CÍMKÉK

állás