PHP fejlesztő

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres PHP fejlesztő munkakörbe.

Az új munkatárs az alábbi kihívásokra számíthat:

  • üzletileg kritikus, komplex alkalmazások teljes körű fejlesztése;
  • meglévő alkalmazások karbantartása, refaktorálása;
  • részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig;
  • új technológiai megoldások kipróbálása, bevezetése, használata;
  • junior kollégák munkájának támogatása.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • 2-5 év fejlesztői gyakorlat;
  • a PHP nyelv magas szintű ismerete;
  • az OOP magas szintű ismerete;
  • programtervezési minták ismerete;
  • az SQL magas szintű ismerete;
  • a HTML5, CSS3, Javascript ismerete;
  • a Composer ismerete;
  • a verziókezelés ismerete (Git, SVN);
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés;
  • készség új technológiák megtanulására;
  • csapatmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • 3-4 fős fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat;
  • a PSR-szabványok ismerete;
  • automatizált tesztelésben, CI-ben szerzett tapasztalat;
  • konténerizált fejlesztésben való tapasztalat;
  • webservice technológiák ismerete (SOAP és REST);
  • agilis módszertanok ismerete;
  • a JIRA ismerete;
  • a frontend keretrendszer ismerete (Angular, React, Vue.js).

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony A munka törvénykönyve szerint;
  • fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, nyugodt munkakörnyezet;
  • home office lehetőség;
  • jól megközelíthető, színvonalas iroda, modern munkaeszközök.

A munkavégzés helye: 1122 Budapest, Maros utca 19–21.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.