IT operátor (Győr)

Az Oktatási Hivatal győri telephelyére új munkatársat keres IT operátor (Győr) munkakörbe

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • a szerverteremben elhelyezett informatikai eszközök működésének felügyelete;
  • a szervertermi infrastruktúrához tartozó elemek (pl. UPS) működésének felügyelete;
  • a csak helyszínen elvégezhető egyszerű beavatkozások végrehajtása;
  • a géptermi passzív hálózati elemekkel kapcsolatos feladatok végrehajtása;
  • a külső személyzet, partnerek helyszíni munkavégzésének felügyelete;
  • a felügyeleti rendszerek riasztásainak figyelése, illetékesek értesítése;
  • a telephelyen működő desktop-gépek üzemeltetésével összefüggő feladatok ellátása;
  • a felügyeleti rendszerekből érkező bejelentések, kérések rögzítése, nyomon követése és kezelése.

  • középfokú szakirányú végzettség vagy annak megszerzésére irányuló, folyamatban lévő tanulmányok;
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat;
  • a Windows Desktop operációs rendszer magas fokú ismerete;
  • alapfokú hálózati ismeretek;
  • hardverismeretek;
  • informatikai (hardver-) eszközök magas szintű ismerete;
  • a Microsoft Office programcsomag magas szintű ismerete.

A törvény által előírt feltételek:

•     az 599/2021. (X. 28.) Korm. rendelet értelmében 2021. december 15-től új foglalkoztatási jogviszony csak olyan személlyel lehetséges, aki a védőoltást (kétdózisú oltóanyag esetén mindkét dózist) felvette, kivéve, ha részére egészségügyi indokból ellenjavallt, és ezt az érintett személy háziorvosa vagy az érintett személyt kezelő szakorvos által kiállított szakvélemény alátámasztja.

Előnynek számít:

  • középfokú vagy felsőfokú informatikairendszer-üzemeltetői szakképzettség;
  • a Microsoft-alapú informatikai rendszerekhez kapcsolódó vizsgák és tanúsítványok megléte;
  • multinacionális vagy államigazgatási szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • B típusú jogosítvány és autóvezetői gyakorlat;
  • alapfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozott idejű (tartósan távollévő személy pótlásának idejére) alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Győr

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.

CÍMKÉK

állás