Szervezetfejlesztési munkatárs

Az Oktatási Hivatal Humánpolitikai Főosztálya új munkatársakat keres szervezetfejlesztési munkatárs munkakörbe.

Az Oktatási Hivatal egyszerre van jelen a köz- és felsőoktatási intézmények életében, a diákok továbbtanulásánál, a hallgatók tanulmányaiban, illetve a nyelvvizsgázók vagy a pedagógiai továbbképzéseken részt vevő tanárok ügyeinek intézésénél – működésével a hazai képzés minden területét hatékonyan fogja össze.

Fontosabb feladatok:

  • a kijelölt projektek szervezetfejlesztési és képzési programjainak HR-szempontú koordinálása;
  • koncepcióalkotás a szervezetfejlesztési aktivitások és képzések vonatkozásában;
  • a képzési igények felmérése, az ahhoz szükséges belső kérdőívek elkészítése, valamint szakmai egyeztetések lefolytatása az érintett vezetőkkel;
  • részvétel a képzésekkel kapcsolatos beszerzések műszaki tartalmához inputok adásában, valamint a beszerzési dokumentumok szakmai véleményezésében;
  • képzések szervezése, igény esetén lebonyolítása;
  • képzési dokumentumok készítése a projektben meghatározott elszámolhatósági igényeknek megfelelően;
  • külső képző által lebonyolított képzések esetén együttműködés és szoros kapcsolattartás az érintett cégek kapcsolattartóival;
  • közreműködés az érintett területek vezetőivel;
    • kapcsolattartás munkavállalókkal a belső szervezetfejlesztés és képzési események kapcsán.

  • felsőfokú végzettség és minimum 3-5 éves releváns, szervezetfejlesztésben szerzett munkatapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, PowerPoint) középszintű ismerete;
  • erős szervezői és munkaszervezési készség;
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban;
  • együttműködési készség;
  • problémamegoldó hozzáállás;
  • határozottság;
  • önálló munkavégzés;
    • szakszerűség;
    • megbízható, precíz munkavégzés.

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • szakirányú, felsőfokú szervezetfejlesztő vagy változásmenedzsment végzettség;
  • a hazai vagy európai uniós forrásból finanszírozott projektek ismerete, ilyenekben való igazolt munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • határozott időtartamú, teljes munkaidős (40 órás) állás 2022. 09. 30-ig a Munka Törvénykönyve szerint;
  • megegyezésen alapuló bér;
  • cafeteria;
  • otthoni munkavégzés;
  • modern munkakörnyezet és jól megközelíthető iroda;
  • támogató csapat.

A munkavégzés helye: 1074 Budapest, Rákóczi út 70–72.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével, bruttó fizetési igény megjelölésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre.