Projekt HR-munkatárs

Az Oktatási Hivatal Humánpolitikai Főosztálya új munkatársakat keres projekt HR munkatárs munkakörbe.

Az Oktatási Hivatal egyszerre van jelen a köz- és felsőoktatási intézmények életében, a diákok továbbtanulásánál, a hallgatók tanulmányaiban, illetve a nyelvvizsgázók vagy a pedagógiai továbbképzéseken részt vevő tanárok ügyeinek intézésénél – működésével a hazai képzés minden területét hatékonyan fogja össze.

Fontosabb feladatok:

  • a kijelölt projektek HR-tevekénységének teljeskörű támogatása, koordinálása, ügyintézése és adatszolgáltatások előkészítése;
  • hazai vagy európai uniós forrásból finanszírozott célfeladat-megállapodások nyilvántartásának kezelése, az ezzel kapcsolatos dokumentálás;
  • projekt megbízólevelek elkészítése és koordinációja;
  • közreműködés a projekt menedzserével, szakmai irányítójával, valamint pénzügyi vezetőjével;
  • kapcsolattartás munkavállalókkal;
  • egyéb Oktatási Hivatal alaptevékenységhez kapcsolódó HR feladatok ellátása.

  • legalább középfokú végzettség és minimum 3 éves HR-szakterületi tapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, PowerPoint) középszintű ismerete;
  • munkaszervezési képesség;
  • szakszerűség;
  • megbízható, precíz munkavégzés;
  • monotóniatűrés;
  • határozottság;
  • jó kommunikációs képesség írásban és szóban.

A törvény által előírt feltételek:

  • büntetlen előélet;
  • a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete;
  • az 599/2021. (X. 28.) Korm. rendelet értelmében 2021. december 15-től új foglalkoztatási jogviszony csak olyan személlyel lehetséges, aki a védőoltást (kétdózisú oltóanyag esetén mindkét dózist) felvette, kivéve, ha részére egészségügyi indokból ellenjavallt, és ezt az érintett személy háziorvosa vagy az érintett személyt kezelő szakorvos által kiállított szakvélemény alátámasztja.

Előnyt jelent:

  • szakirányú, felsőfokú HR-végzettség;
  • hazai vagy európai uniós forrásból finanszírozott projektek ismerete, ilyenekben való igazolt munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • · A Munka Törvénykönyve szerint határozott időtartamú, teljes munkaidős (40 órás) állás 2022. 07. 31-ig;
  • megegyezésen alapuló bér juttatás + cafeteria;
  • otthoni munkavégzés lehetősége;
  • modern munkakörnyezet és jól megközelíthető iroda;
  • támogató csapat;
  • kezdés a döntés és a munkaügyi folyamatok lefolytatása után azonnal lehetséges.

A munkavégzés helye: 1074 Budapest, Rákóczi út 70–72. (R70 Irodaház)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a betöltendő pozíció megnevezésével, bruttó fizetési igény megjelölésével az allas@oh.gov.hu e-mail-címre.

CÍMKÉK

állás