Hálózati koordinátor

Az EFOP-3.1.5-16 „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" című kiemelt projekt az Oktatási Hivatal Pedagógiai Oktatási Központokban hálózati koordinátor munkakörben munkatársat keres legkorábbi kezdéssel 2017. április 1-től.

Fontosabb feladatok meghatározása:

  • együttműködési háló erősítése, partneri együttműködés kialakítása és működtetése;
  • szakmai fórumok szervezésében történő közreműködés - a helyi szakemberek bevonásával, a szakmaközi együttműködés erősítése érdekében;
  • szakmai team ülések, műhelymunkák szakmai előkészítése és a módszertani segédletek kidolgozása érdekében;
  • konferenciák, workshopok, tematikus szakmai napok szervezése;
  • a köznevelési intézmények hálózatépítésének elősegítése;
  • a köznevelési intézmények partneri kapcsolatainak bővítésének támogatása;
  • módszertani segédanyag kidolgozása a szakmai együttműködések és a helyi közösségek hálózatainak generálására és aktivitásuk kialakítására és fenntartására;
  • jó gyakorlatok azonosítása és gyűjtése;
  • szolgáltatások (tanácsadás, mentorálás, rendezvény stb.) biztosítása a helyi partnerség, területi és ágazatközi együttműködés megteremtéséért

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség (minimum abszolutórium)
  • minimum 1 év közneveléshez, vagy felsőoktatáshoz vagy szociális szakterülethez kapcsolódó tapasztalat
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • pedagógus továbbképzésben szerzett tapasztalat (akkreditáció, képzésfejlesztés, képzések ellenőrzése) vagy oktatási és/vagy fejlesztési folyamatokban szerzett tapasztalat, vagy oktatási minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) ismeretek;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • konstruktív, eredményorientált attitűd;
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó készség;
  • proaktív, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • 5 év köznevelési és/vagy felsőoktatási intézményben végzett oktatási gyakorlat és/vagy 3 év EU-s projektek megvalósításában szerzett gyakorlat
  • pedagógiai, andragógiai felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag;
  • határozott idejű Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Jelentkezési határidő: 2017. március 20.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű europass (http://europass.hu/europass-oneletrajz ) önéletrajzát a munkavégzés helyének és a betöltendő pozíciónak PONTOS megnevezésével az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével.