Feladatíró munkatárs

Az Oktatási Hivatal feladatíró munkatársat keres az Országos kompetenciamérés matematikatesztjének összeállításához.

Fontosabb feladatok:

  • matematikafeladatok írása

Elvárt kompetenciák, feltételek:

  • legalább megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • adott évfolyam(ok)on tanuló diákok életkori sajátosságainak ismerete
  • a tanulók matematikai tudásának ismerete
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • kreativitás (az élet sok területéről származó, különféle élethelyzeteket megjelenítő matematikai problémákat, kérdéseket várunk)
  • proaktív, precíz, önálló munkavégzés
  • szakszerűség

Amit kínálunk:

  • foglalkoztatás megbízási szerződéssel
  • teljesítményalapú juttatás

A munkavégzés helye: A feladatírás otthon végezhető munka.

A felvételi eljárás menete: A jelentkezőknek tájékoztató anyagot küldünk. Ebben részletesen ismertetjük a feladatírással kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat, elvárásainkat, illetve segédanyagokat adunk a feladatíráshoz. A jelentkezés folyamatos.

Azokkal a jelentkezőkkel, akik a tájékoztató alapján a megadott határidőig sikeres pályázatot nyújtanak be, várhatóan szeptemberben keretszerződést kötünk. A szerződéskötést követően a feladatíróktól havonta adott mennyiségű, a kívánalmaknak megfelelő feladatot várunk egy adott évfolyam számára. A díjazás az elfogadott feladatok száma szerint havonta történik.

A feladatírói időszakok rendszerint szeptembertől decemberig, illetve januártól májusig tartanak.

A korábbi kompetenciamérések feladatlapjai letölthetők honlapunkról.