Adattárház tervező és fejlesztő

Az Oktatási Hivatal fejlesztői csapata új munkatársakat keres

Adattárház tervező és fejlesztő munkakörbe

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • Adattárház tervezés és fejlesztés
  • Adatbányászati elemzés
  • SSIS csomagok, ETL áttöltések tervezése, fejlesztése és optimalizálása
  • Riportok (SSRS) fejlesztések és integrálása SPS-el
  • Elemzések fejlesztése MDX nyelven
  • MS-SQL szerver konfiguráció
  • SQL lekérdezések fejlesztése és optimalizálása
  • Kész modulok továbbfejlesztése, módosítása és új modulok kialakítása
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Programverziók kezelése

Elvárt kompetenciák:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Microsoft SQL Server 2012, 2014, 2016 magas szintű ismerete
  • SQL lekérdezések fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • ETL tervezésében és fejlesztésben szerzet tapasztalat
  • Optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés
  • Készség új technológiák megtanulására

Előnynek számít:

  • IBM SPSS ismerete
  • JIRA ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony
  • Fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú karrier lehetőség
  • Jól megközelíthető, színvonalas iroda, modern munkaeszközök

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatosan

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!