Szolnoki POK kapcsolattartó

Az Oktatási Hivatal Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központjába új munkatársat keres
POK kapcsolattartó (EFOP-3.1.5) munkakörbe

Fontosabb feladatok:

Az EFOP-3.1.5-16-2016-00001 „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" című kiemelt projekt POK kapcsolattartói feladatainak ellátása, azon belül különösen:

  • kapcsolattartás a köznevelési intézményekkel;
  • komplex intézményfejlesztési és intézkedési terv megvalósításának támogatása;
  • közreműködés az intézmény fenntartójával, társadalmi környezetével való együttműködés fejlesztésében;
  • szakmai team ülések, műhelymunkák szakmai előkészítése és a módszertani segédletek kidolgozása;
  • közreműködés a komplex intézményfejlesztési folyamat minőségbiztosításában;
  • jó gyakorlatok adaptációjának szabályozása;
  • az intézmény támogatása abban, hogy minél szélesebb módszertani, tanulásszervezési, eljárások kerüljenek be az intézmény mindennapi gyakorlatába;
  • közreműködés a végzettség nélküli iskolaelhagyáshoz kapcsolódó korai jelzőrendszer gyakorlati használatának fejlesztésében.

Elvárt kompetenciák, egyéb feltételek:

  • felsőfokú pedagógus végzettség (minimum abszolutórium);
  • felsőfokú végzettség esetén minimum 1 év, abszolutórium esetén minimum 2 év közneveléshez vagy felsőoktatáshoz vagy szociális szakterülethez kapcsolódó tapasztalat;
  • pedagógus-továbbképzésben (akkreditáció, képzésfejlesztés, képzések ellenőrzése) vagy oktatási és/vagy fejlesztési folyamatokban vagy oktatási minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • a Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, MS Projekt) középszintű ismerete;
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • konstruktív, eredményorientált attitűd;
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó készség;
  • proaktív, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • határozott idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint, tervezetten 2019. július 1-től 2020. szeptember 30-ig;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ, 5000 Szolnok, Mária u. 19.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.