IT tervező (architekt)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres IT tervező (architekt) munkakörbe innovatív, közepes méretű fejlesztői csapatának bővítéséhez

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • agilis módszertan szerinti csapatmunka
  • komplex, üzletileg kritikus alkalmazások tervezése és teljes fejlesztési folyamatának támogatása
  • üzleti specifikációk és rendszertervek, egyéb dokumentációk készítése, ellenőrzése, napra készen tartása
  • tervek fejlesztési egységekre bontása a feladatokat, fejlesztők munkájának támogatása
  • tesztelés előkészítése és elvégzése, felhasználói teszt támogatása
  • az üzleti folyamatok alapos megismerése, együttműködés szakmai területekkel
  • rendszerekben előállt incidensek, komplex hibák beazonosítása, kezelése, utókövetése
  • felelősségi körébe tartozó folyamatokkal kapcsolatos kérdések kezelése, szükség szerinti eszkalálása
  • verzió menedzsment
  • új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése
  • junior kollégák munkájának támogatása

Elvárt kompetenciák:

  • szakirányú legalább középfokú végzettség;
  • 3-5 év tervezői, architekt vagy szenior fejlesztői tapasztalat;
  • vastagkliens és WEB technológiák ismerete;
  • adatbázis, adattárház tervezési és kezelési ismeretek;
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés;
  • készség új technológiák és szakmai ismeretek megismerésére és elsajátítására;
  • rendszerszervezői és elemzői képesség.

Előnynek számít:

  • több programozási nyelv ismerete
  • BI technológiák széleskörű ismerete
  • IBM MQ ismerete
  • Webservice, rest szolgáltatások ismerete
  • agilis módszertani tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • Munka Törvénykönyve szerinti alkalmazotti munkaviszony
  • fiatal, barátságos csapat
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszú-távú karrier lehetőség
  • jól megközelíthető, színvonalas iroda, modern munkaeszközök

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatosan

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével!