IT operátor (Győr)

Az Oktatási Hivatal csapata új munkatársakat keres Győrbe, IT operátor munkakörbe innovatív,
közepes méretű csapatának bővítéséhez.

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • szerverteremben elhelyezett informatikai eszközök működésének felügyelete;
  • a szerverteremi infrastruktúra-elemeek (pl. UPS) működésének felügyelete;
  • csak a helyszínen elvégezhető, egyszerű beavatkozások végrehajtása;
  • géptermi passzív hálózati elemekkel kapcsolatos feladatok végrehajtása;
  • külső személyzet, partnerek helyszíni munkavégzésének felügyelete;
  • felügyeleti rendszerek riasztásainak figyelése, illetékesek értesítése;
  • a telephelyen működő desktop-gépek üzemeltetésével összefüggő feladatok ellátása;
  • a felügyeleti rendszerekből érkező bejelentések, kérések rögzítése, nyomon követése és kezelése.

  • középfokú szakirányú végzettség vagy annak megszerzésére irányuló, folyamatban lévő tanulmányok;
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat;
  • a Windows Desktop operációs rendszer magas fokú ismerete;
  • alapfokú hálózati ismeretek;
  • hardware-ismeretek;
  • informatikai (hardver)eszközök magas szintű ismerete;
  • a Microsoft Office programcsomag magas szintű ismerete.

Előnynek számít:

  • középfokú vagy felsőfokú informatikairendszer-üzemeltetői szakképzettség;
  • a Microsoft alapú informatikai rendszerekhez kapcsolódó vizsgák és tanúsítványok megléte;
  • multinacionális vagy államigazgatási szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • B típusú jogosítvány és autóvezetői gyakorlat;
  • alapfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony a Munka Törvénykönyve szerint;
  • fiatal, családias hangulatú, barátságos csapat;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • stabil, hosszú távú karrierlehetőség.

A munkavégzés helye: Győr

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre a fizetési igény megjelölésével.