UI/UX tervező

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres UI/UX-tervezői munkakörbe.

Olyan munkatársat keresünk, aki a valós felhasználói igények figyelembevételével képes koncepcionálisan és struktúrában gondolkodni, illetve tervezni. Aki a minimális elvárásokon átlépve jól működő, könnyen használható, mégis korszerű felületeket, folyamatokat tud tervezni.

Fontosabb feladatok:

  • online és offline alkalmazási felületek és folyamatok tervezése;
  • a tervek tesztelése felhasználói csoportokkal;
  • egyeztetés a különböző területekkel (kommunikáció, igénygazdák, fejlesztők, felhasználók).

Elvárt kompetenciák:

  • középfokú végzettség;
  • legalább 3 éves tapasztalat a webes ergonómia és használhatóság területén (UX);
  • legalább 3 éves tapasztalat felhasználói felületek tervezése terén (UI);
  • a szakmai területhez tartozó programok (wireframe-tervező, prototípus-tervező, grafikai programok) beható ismerete, készségszintű használata;
  • dizájnorientált szemlélet;
  • helyi workflowkövetés;
  • a trendek figyelemmel kísérése, átültetésük a napi gyakorlatba;
  • felhasználó-központú gondolkodás;
  • önállóság, precizitás, rendszerezettség;
  • felelősségteljes, konstruktív hozzáállás;
  • készség új ismeretek elsajátítására;
  • problémamegoldó készség;
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelentenek:

  • programozási alapismeretek (HTML, CSS, JS);
  • az akadálymentesség területén szerzett tapasztalat, W3C WCAG 2.0 ismerete;
  • tapasztalat az online médiában.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • a Munka Törvénykönyve szerinti, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jól megközelíthető iroda.

A munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Jelentkezési határidő: folyamatos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@oh.gov.hu e-mail-címre, a fizetési igény megjelölésével.