Szakmai szakértő (EFOP 3.2.15)

Az Oktatási Hivatal új munkatársakat keres szakmai szakértő (EFOP 3.2.15) munkakörbe

Az Oktatási Hivatal az EFOP-3.2.15-VEKOP-17-2017-00001 kiemelt projekt „Tematikus informális és nem formális tanulási alkalmakhoz kapcsolódó tanulási formák" alprojektjének minősítési csoportja szakmai szakértő (EFOP-3.2.15) munkakörbe új munkatársakat keres. A munkakör célja, hogy szálláshely- és programszolgáltatásokat akkreditáljon, minősítsen az eljárási folyamatnak megfelelően.

A Minősítési csoport főbb feladatai:

  • a Kapcsoló Program számára szálláshelyeket és programszolgáltatásokat minősíteni;
  • online folyamatkövetés, szolgáltatók támogatása, helyszíni szemle, táborlátogatások;
  • a programban résztvevő szolgáltatóknak felkészítő és tapasztalatmegosztó alkalmak szervezése, lebonyolítása;
  • pedagógusi, diákoktól származó és szolgáltatói visszajelzések összegzése, publikálása.

Egyéni feladatok:

  • minősítési folyamatok és eljárásrendek kialakítása;
  • minősítési folyamatok megvalósítása, a szakmai szempontok érvényesítése;
  • helyszínbejárás, ellenőrzés, jegyzőkönyv rögzítése;
  • szervezési és koordinálási feladatok;
  • projektadminisztráció.

Elvárt kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség;
  • minimum 1 éves közoktatási és/vagy felsőoktatás fejlesztéséhez és/vagy szociális szakterülethez kapcsolódó tapasztalat;
  • büntetlen előélet (bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány);
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • rendszerszemlélet;
  • konstruktív, eredményorientált attitűd;
  • kiváló koordinációs és problémamegoldó képesség;
  • proaktív, önálló munkavégzés;
  • haladó szintű számítógép használat (MS Office, Google Dokumentumok, online szoftverek, gyors gépelés);
  • B kategóriás jogosítvány és személygépjármű-vezetői gyakorlat,
  • utazási hajlandóság önálló személygépjármű-vezetéssel.

Előnyt jelent:

  • minősítési vagy minőségbiztosítási folyamatokban szerzett tapasztalat;
  • program- vagy táborszervezésben vagy szálláshely üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • határozott idejű, a Munka Törvénykönyve szerinti munkaviszony;
  • teljes munkaidő;
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, a Széll Kálmán tér közelében);
  • fiatalos, összetartó csapat;
  • versenyképes juttatás.

A munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Jelentkezési határidő: 2017. november 30.

Előzetesen tervezett munkakezdés: 2018. január 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az allas@oh.gov.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével! Kérdéseit a kapcsolo@oh.gov.hu e-mail címre várjuk.